Mačkání hada i špinavé kalhotky v díře! Připomeňte si legendární rodiny z Výměny

Aktualizováno 20.07.2019

Výměna manželek - TOP 3, úvodní fotka
Zdroj: TV Nova

Už více jak deset let slaví reality show Výměna manželek úspěch u diváků napříč celou republikou. Jakmile se pořad objeví ve vysílání, sledovanost trhá rekordy. Mnohdy groteskní situace se kolikrát promění až v legendární historky, které si pak lidé vyprávějí ještě dlouho po skončení pořadu. Které byly ty nejlepší? Vybrali jsme pro vás tři TOP příběhy, které jednoznačně patří mezi ty nejzajímavější.

Otec a dcera, nebo...?
Jedním z nezapomenutelných příběhů je nepochybně ten Ivy a Mariana. Pár, který dělí obrovský věkový rozdíl, se vryl do paměti diváků svým způsobem života i stylem „výchovy“ dítěte. Mladá maminka, která potkala svého partnera, když jí bylo pouhých čtrnáct let, se v náhradní domácnosti moc nenadřela. Většinu času jen seděla, hleděla do zdi nebo kouřila.

Zdroj: TV Nova

O dvacet sedm let starší Marian nebyl v péči o domácnost o nic lepší. Problém mu dělala i obyčejná polička. Po skončení Výměny se navíc po sociálních sítích začala šířit zloba a nenávist, Marian byl označován za pedofila. Pár ale do kamery diváky ujišťoval, že první styk spolu měli až v době, kdy mladičká Iva dosáhla patnácti let.

Zdroj:TV Nova


Hlavně nemačkat!
Poněkud životem znavená Jana z malého německého městečka Zittau má ráda plazy. Největší oblibě se těší krajta královská jménem Maruška, která své paničce přirostla k srdci tak, že si jí vzala do náhradní rodiny s sebou. Maruška se těšila v nové domácnosti kladnému přivítání, stejně tak jako její maminka Jana, která si notovala s náhradním tatínkem. Ten se v samotném díle na kameru svěřil, že by si s Janou dokázal představit žít.
Zdroj: TV Nova

Při závěrečném zúčtování, kdy si oba páry mohou vše vyříkat, nastanou pak velmi ostré chvíle. Jana s hadem kolem krku začne druhé manželce nadávat do ku*ev a vlastnímu partnerovi nafackuje. Ten, při pokusu o uklidnění rozzuřené družky dostane ještě pořádnou čočku, že ohrožuje Janina miláčka, který se jí stále houpe za krkem. Věta: „Mačkáš mi hada, de*ile!“ už stihla mezi všemi zlidovět.

Zdroj:TV Nova


Špinavé kalhotky v díře
Nezapomenutelným zážitkem, a to ne v dobrém slova smyslu, bude jistě desetidenní pobyt manželky Milady. Ta se za dobrodružstvím vydala do Hlinska, kde na ni čekali čtyři děti a tatínek Standa. Netrvalo dlouho, aby náhradní maminka poznala, že dětem chybí základní návyky, co se týká hygieny, a ani Standa na tom nebyl o mnoho lépe.
Zdroj: TV Nova

Ačkoliv se Milada snažila, seč jí síly stačily, všudypřítomná špína byla v domácnosti tak dlouho, že ani hrubá síla a pokus ji odstranit nebyly k ničemu. „Třešničkou“ na dortu byla pak díra ve zdi na toaletě ucpaná použitými dámskými kalhotkami.

Zdroj:TV Nova


Nejlepší momenty si připomeňte ve videích!


Zoufalství ve Výměně: Náhradní manželka připravuje smažený sýr velmi podivným způsobem!