VIDEO: Otřesná hygiena, chorobná žárlivost i drsná nevěra! Toto jsou nejšílenější díly 11. řady Výměny

Aktualizováno 18.05.2019


Další série oblíbené reality show Výměna manželek je u konce. Diváci nahlédli do domácností z různých koutů České republiky. Byli svědky toho, jak spolu někteří dokázali najít společnou řeč a jiní se vůbec nesnesli. Emoce, hádky, slzy a výhružky, ale také vtipné situace a hlášky. Někteří účastníci Výměny manželek zanechali v divácích silné dojmy, na koho jen tak nezapomenete vy?

Jedna z nejsledovanějších epizod byla ta, ve které se divákům představili Soňa se Standou z Hlinska. Diváci na tento pár určitě dlouho nezapomenou. Otřesná osobní hygiena, špína kam se člověk podívá a dle náhradních partnerů zápach, který se nedal snést, ale také vtipné hlášky, zejména v podání Standy.

VIDEO: Ty nejlepší hlášky Soni a Standy z Výměny! Která dostala vás?
VIDEO: Ty nejlepší hlášky Soni a Standy z Výměny! Která dostala vás?

Zdroj: TV Nova

Na diváky také zapůsobil díl s Veronikou a Patrikem, kde náhradní manželka Marcela zažila se svým protějškém psychický teror, který ji natolik vyčerpal, že poslední dva dny natáčení raději strávila v hotelu. Dokonce samotná Veronika se kvůli agresivitě se svým přítelem Patrikem málem rozešla.

ZVRAT PO ODVYSÍLÁNÍ VÝMĚNY: Pedant Patrik probrečel dva dny. Poté se odhodlal k razantnímu kroku!
ZVRAT PO ODVYSÍLÁNÍ VÝMĚNY: Pedant Patrik probrečel dva dny. Poté se odhodlal k razantnímu kroku!

Zdroj: TV Nova

Poprask způsobila svým chováním mladá Tereza z Děčína, která si v náhradní domácnosti chtěla užít dovolenou a vůbec se o tamní děti nestarala, namísto toho pouze spala a chodila kouřit a údajně ne pouze cigarety. Po skončení pořadu se dokonce o děti svěřené Tereze do péče začaly zajímat úřady.

ZVRAT PO VÝMĚNĚ: Krkavčí matka Tereza možná přijde o děti!
ZVRAT PO VÝMĚNĚ: Krkavčí matka Tereza možná přijde o děti!

Zdroj: TV Nova

Ne všichni po skončení natáčení zůstali spolu. Mladý pár z Liberce spolu nevydržel ani týden po návratu domů. Radek opustil svoji přítelkyni Lucii a jejich dvě dcerky. Svoji teď již bývalou přítelkyni obviňoval z opakované nevěry, v rozhovorech po natáčení se však diváci dozvěděli, že Radek také neměl svědomí čisté. Sám kdysi rodinu opustil kvůli jiné ženě. Navíc náhradní manželka prozradila, že to byl velký intrikář, který vše házel na matku svých dětí Lucii.

VIDEO: Lucie si našla nového přítele, ale i jeho začala podvádět, tvrdí Radek
VIDEO: Lucie si našla nového přítele, ale i jeho začala podvádět, tvrdí Radek

Zdroj: TV Nova

V některých rodinách panovala až chorobná žárlivost. V díle, kde mohli diváci vidět Andreu a Milana z Horního Jiřetína a na druhé straně Markétu a Pavla z Jirkova hrozil Markétin partner hned od začátku, že natáčení ukončí. Jeho chorobná žárlivost byla hlavním důvodem. Náhradní partnerka Andrea z toho byla několikrát vytočená k nepříčetnosti a řvala na něj z plných plic, aby se neopovažoval to ukončit, nakonec se tak nestalo. Pár se dle sociálních sítí i přesto rozešel, ovšem pouze nakrátko časem se dali Markéta s Pavlem opět dohromady.

Rozchod po Výměně: Pavel si prý užíval peněz a ženských. Tak to má být, tvrdí
Rozchod po Výměně: Pavel si prý užíval peněz a ženských. Tak to má být, tvrdí

Zdroj: TV Nova

Od středy 24. dubna uvidíte na obrazovkách televize nova premiérovou řadu reality show Holky pod zámkem.

 

TV Nova