TÝRÁNÍ DĚTÍ? Standa z Výměny se hájí, že to byla jenom legrace!

Aktualizováno 03.05.2019


V novém díle Výměny manželek mohli diváci vidět Standovo odměřené chování vůči jeho nevlastním dětem, kterým dokonce lepil bačkory k nohám izolepou, pokud je nenosily. Ten se nyní hájí, že to byla pouze legrace!

V premiérovém díle Výměny manželek poznali diváci rodinu z Hlinska. Kterou tvoří Soňa (40), Standa (41) a Soniny děti Ladislav (16), Simona (14), Tadeáš (7), nejmladší Kateřinu (4) mají partneři spolu. Na druhé straně se seznámili s rodinou z Plzně. Jejichž členy jsou Milada (36) a Pavel (48), kteří vychovávají děti Miladu (11) a Jirku (15).

Zdroj: TV Nova

Standa několikrát během nové epizody Výměny manželek řekl, že si bude muset se svojí partnerkou popovídat a ledacos se bude muset u nich doma změnit. Nyní se oba partneři rozmluvili o tom, zda jim nabyté zkušenosti z natáčení pomohly v jejich vztahu. „Mě to změnilo hodně, protože jsem si uvědomila svoje chyby, takže si myslím, že mi to dalo hodně,“ říká Soňa. Standa s ní souhlasí a přidává: „Já nemiluji jenom ji, ale i naše děti, které společně máme.“

Zdroj: TV Nova

Standa se také vyjádřil k události s bačkorami, kdy je měl dětem lepit nohám izolepou. „Já jsem to myslel ze srandy, v životě jsem to neudělal. A jestli jsem tomu mladšímu řekl, že mu je přilepím, tak jsem mu je přilepil páskou, ale on je sundal, já jsem si z toho dělal srandu.“ Soňa se k němu připojuje „to nebylo myšleno tak, že bychom ty děti týrali, aby nosily pantofle, to bylo prostě jenom legrace,“ uzavírá Soňa.

 

Sledujte premiérový díl oblíbené reality show ve středu 10. dubna ve 20:20 na Nově!

TV Nova