VIDEO: Další nechutné odhalení z hlinské domácnosti! Milada prozradila, kde našla použité kalhotky

Aktualizováno 03.05.2019


Ve středu večer mohli diváci vidět, jak se Milada popasovala se zanedbanou domácností a velice špatnou hygienou všech členů náhradní rodiny. Maminka, jež je zvyklá na pořádek, prozrazuje další nechutnosti, které na ni v bytě hrůzy čekaly.

V premiérovém díle Výměny manželek poznali diváci rodinu z Hlinska. Kterou tvoří Soňa (40), Standa (41) a Soniny děti Ladislav (16), Simona (14), Tadeáš (7), nejmladší Kateřinu (4) mají partneři spolu. Na druhé straně se seznámili s rodinou z Plzně. Jejichž členy jsou Milada (36) a Pavel (48), kteří vychovávají děti Miladu (11) a Jirku (15).

Zdroj: TV Nova

V Pavlovi a Miladě zanechalo natáčení hluboké dojmy. Většinou bohužel negativní a hlavním důvodem byla Soňa. I když s ní Milada bydlet nemusela, nechala jí náhradní manželka doma spoustu překvapení, na které Milada nerada vzpomíná. Oba partneři nyní prozrazují nejhorší zážitky z natáčení. Pavel se při vzpomínce na natáčení zlehka usmívá a říká: „Pro mě bylo peklo celých deset dní. Za prvé nic neudělala, a když ano, tak jakoby to neudělala, nebo to hodila na děti.“ Dále trochu otráveně přidává: „Nejhorší byl ten smrad z ní, protože ona se nemyla, základní hygienické návyky na bodu mrazu, paní byla cítit z hodně velké dálky,“ kroutí hlavou Pavel.

Zdroj: TV Nova

Milada si na oplátku užila svůj pobyt na místě, kde úklid rozhodně nebyl pravidelnou činností paní domu. Náhradní manželka se snažila pouklízet, co se dalo. I proto jsou její nejhorší zážitky spojené s nepořádkem, který zažila. „Nejhorší pro mě byl ten záchod a pak díra ve zdi ucpaná použitými dámskými kalhotkami.“

 

Sledujte premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek ve středu 10. dubna ve 20:20 na Nově!

TV Nova