Lidé se na internetu zastávají Andrey z Výměny: Čistší domácnost prý nenajdete, a dokonce dělá chůvu dětem!

Aktualizováno 28.04.2019


Ve středu večer mohli diváci Výměny manželek sledovat počínání partnerů Andrey a Milana, kteří se seznámili za dosti neobvyklých okolností – při výkonu trestu ve vězení. Po odvysílání epizody, jíž se zúčastnili, se na sociálních sítích strhla nevraživá diskuze. Jedni ji odsuzují, hlavně za její názor na to, že do vězení se může dostat každý celkem snadno, druzí s ní soucítí a tvrdí, že by ji ostatní neměli soudit, když ji neznají.

Někteří komentující s Andreou pochopení nemají. „No, pokud si odseděla 5 let, nebylo to za banalitu. A nějaké 'dnes se tam může dostat každý' je její trapná výmluva,“ píší lidé. „Za co seděla, to nepoví, ale 5 let není málo, hlavně že ví, že se tam může dostat každý,“ přidává svůj názor další diskutující. „Udělali z ní kriminálníka? A není? Pět let v base u ženský není za nějakou blbost!" píše rozhořčený uživatel na Facebooku.

Zdroj: TV Nova

Ne všechny reakce byly pouze negativní. V jednom příspěvku se kupříkladu píše: „Všichni jste chytří až na půdu a víte kulové, nevíte proč tam byla, ale odsuzujete někoho, koho neznáte.“ Další zastánci přidávají: „Přesně tak, plno lidí ji odsuzuje, ale nikdo ji nezná, to je ta naše krásná česká povaha.“ Našli se i tací, kteří manželům vyjádřili podporu: „Oba srdcaři každým coulem. Ať provedli cokoliv, svůj trest si spravedlivě odseděli a nikdo je nemá soudit.“ Další diskutující s nimi má dokonce osobní zkušenost: „Čistší domácnost nenajdete, věřte mi. Vaří a peče skvostně a k dětem úžasný přístup! Dělala chůvu k mejm dětem, který ji milovali!“

Zdroj: TV Nova

Andrea pronesla, že se nestydí za to, že byla v kriminále. Od doby, co si odpykala svůj trest, žije spořádaný život. Z veškerých reakcí na svou osobu je značně rozhořčena. Jaký je váš názor? Mohou se lidé změnit a poučit se ze svých předešlých chyb? 

TV Nova