VIDEO: Děsivé detaily z Lucčiny rodiny! Radek jí byl nevěrný a psychicky ji prý deptal

Aktualizováno 20.04.2019


Náhradní manželka Štěpánka byla šokována chodem liberecké domácnosti. Po natáčení se však svěřila s ještě temnějšími detaily. Jak rodina z Liberce funguje?

V premiérovém díle Výměny manželek poznali diváci rodinu z Ratenic, kde se máma Štěpánka (32) s tátou Martinem (29) starají o dva syny Štěpána (6) s Matýska (4). Na druhé straně se seznámili s rodinou z Liberce, kterou tvoří Lucie (24) a Radek (28), ti spolu mají dcery Vanesu (2) a Lauru (1).

Zdroj: TV Nova

Když měla náhradní manželka Štěpánka na starost celou neudržovanou domácnost a starala se o malé holčičky Vanesu a Laurou, náhradní manžel Radek jí vůbec nepomáhal. Jakmile se ho na něco zeptala, nic nevěděl. Ani černých zubů malé dcery si do té doby údajně nevšiml. Když se společně se Štěpánkou bavili, vyprávěl jí, jak mu byla přítelkyně Lucka nevěrná. Jak se zdá, vina není pouze na její straně.

Zdroj: TV Nova

Štěpánka prozradila, že Radek má v tomto ohledu také škraloup. „On mně neřekl, že jí byl nevěrný, ale pak od jeho kamarádů jsem se dozvěděla, že Lucku nechal a odstěhoval se k nějaké slečně. Jenže to asi nedopadlo, tak se vrátil, takže vina nebude asi jenom na ní,“ nechala se slyšet Štěpánka. „Taky vyprávěl, že si nemůže obarvit vlasy bez jeho svolení a nesmí si nic koupit. Nesmí si vodit kamarádky do bytu, když o tom on neví. Tak si myslím, že Lucku nějak psychicky deptal,“ dodala ještě. Martin Štěpánku doplnil: „Ona ta holka měla nějaký blok, mi přišlo. Bála se kolikrát i něco udělat.“

Další premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 27. března ve 20:20 na Nově!

 

TV Nova