Monika promluvila o domácím násilí: Facky byly oprávněné, tvrdí

Aktualizováno 27.03.2019


Monika z Výměny manželek si v náhradní rodině užila své. Doma to ale bylo ještě horší – má totiž žárlivého přítele, ze kterého má občas i strach. Jak dnes rodina žije? Monika se svěřila s tím, co se děje za zavřenými dveřmi a jestli dochází i k násilí?

V premiérovém díle Výměny manželek se diváci seznámili s rodinou z obce Libíň, kterou tvoří Monika (21), Jakub (22) a jejich syn Lukáš (10 měsíců). Na druhé viděli Lucii (26), Zdenka (22) a dceru Terezu (2), kteří žijí v Hradci nad Svitavou.

Zdroj: TV Nova

Monika byla rozhodnutá vztah ukončit, pokud se Jakub nezmění. To zaznělo i na závěr středečního dílu Výměny manželek. Diváci se také dozvěděli, že u nich doma panuje dusná atmosféra a snad dochází i k fyzickému násilí. Nyní pár vše uvedl na pravou míru: ,,Hádali jsme se, to ano. Ale nikdy jsem ji neuhodil, to bych nedokázal. Nechci být jako můj táta, který mě mlátil,“ vyjádřil se Jakub k celé situaci. „Já jsem tam říkala, že to bylo kolikrát vyhrocené. Přítel mi zatarasil dveře, to je pravda,“ dodala k tomu Monika „Já jsem mu kolikrát vlepila facku, ale to bylo oprávněné. Chtěla jsem, aby si uvědomil, co bylo špatně,“ přiznala.

Zdroj: TV Nova

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 6. března 2019 ve 20:20 na Nově!