Nechutné překvapení v mrazáku: Náhradní manželka je v šoku!

Publikováno 14.10.2019


V tomto díle uvidíme, jak si Lenka poradí v rodině Zdeny s nedostatkem financí a nepříliš vzornými dětmi. A dokáže naopak Zdena nahradit v nové rodině Lenku, která vede celou domácnost?

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Nového sedla, kterou tvoří Zdena (38), Petr (39), Nikola (18), Patrik (15), Petra (12) a Dan (9). Na druhé straně se seznámíme s Lenkou (33), Petrem (43) a Lucinkou (20 měsíců), kteří žijí v Liberci. Rodina z Nového sedla se přihlásila do Výměny manželek hlavně kvůli honoráři, ale i kvůli problémům s výchovou dětí. Zdena vidí chybu hlavně ve svém manželovi, který údajně není důsledný. Druhou rodinu přihlásil do pořadu tatínek Petr. Zajímá je především zkušenost s natáčením.

Petr a Lenka jsou spolu deset let a vzájemně se doplňují. O chod rodiny se stará hlavně Lenka, protože Petr je velmi zaneprázdněný. To, co ale potká Lenku v náhradní rodině, ovšem asi nečekala. Už při příchodu do nového domova byla značně znepokojená. Všude byla špína, v kuchyni nedostatek nádobí, lednice prázdná a mrazák plný nechutných nečistot. V koupelně navíc chyběla veškerá drogerie, včetně kartáčků na zuby. Zvládne Lenka deset dní v této rodině?

Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Podívejte se na celý díl Výměny