VIDEO: Drsná hádka a smršť vulgarismů. Náhradní manžel se opře do Báry kvůli jídlu

Aktualizováno 16.05.2019


V premiérovém díle Výměny manželek uvidí diváci, jak si poradí Bára s pěti divokými kluky a přísným tatínkem, a jestli maminka Markéta zvládne zastoupit dominantní bio-matku.

Ve středeční premiérové Výměně manželek se diváci seznámí s rodinou z Tábora, kterou tvoří Bára (27), Milan (29) a Leontýna (11 měsíců). Na druhé straně poznají početnou rodinu, kterou tvoří Markéta (25), Josef (39) a děti Pepa (8), Petr (8), Adam (6), Radek (4) a Pavel (2), kteří žijí v Železné Rudě.

 

Rodina z Tábora se do Výměny manželek přihlásila hlavně proto, že chce zjistit, jaké to bude trávit deset dní odděleně. V rodině velí Bára, která je silně dominantní člověk a miluje pořádek, navíc je hodně vysazená na kvalitní stravu, a to hlavně pro malou Leontýnku, které veškeré jídlo připravuje sama z bio potravin.

 

Zdroj: TV Nova

Ve druhé rodině zajímá zejména Markétu to, jak žijí jiné rodiny, protože u nich se hodně křičí, a to hlavně kvůli výchově dětí, které tráví až extrémně mnoho času s telefony a tablety. Mladá maminka má na starosti celkem pět dětí, její přítel se vrací z práce domů až k večeru, a proto je na vše sama.

 

Pro Báru bude deset dní v náhradní rodině velká výzva. Není totiž zvyklá na tak početnou rodinu a děti jí dají velmi zabrat, nezřídka kdy si bude připadat jako služka. Navíc bude jen s obtížemi vycházet se svým náhradním manželem, který se s ničím nepáře a pro hrubé slovo nejde daleko. Její pobyt v náhradní rodině tak poznamenají hádky. Při jedné takové se do sebe oba pustí kvůli jídlu, se kterým nebude Josef spokojený a Báře se nelíbí, jak po ní náhradní manžel řve. Celá situace se vyostří, až Josefovi rupnou nervy a řekne Báře: „Seber se a běž do prd**e, běž do haj**u.“ Zvládne Bára celou situaci ustát?

 

Výměnu manželek sledujte již tuto středu ve 20:20 na TV Nova!

TV Nova