VIDEO: Dívka je ráda, že je její matka pryč. S pláčem se svěří štábu Výměny

Aktualizováno 08.05.2019


Ve středeční premiérové Výměně manželek poznáme rodinu ze Zbůchu, kterou tvoří Eva (43), Martin (47), Lucie (23), Michal (12), Eliška (8) a Kája (8). Na druhé straně se seznámíme s Michaelou (28), Otou (40), Michaelou Miou (2) a Julií (3 měsíce), kteří žijí v Saběnicích.

Výměna manželek je reality show plná emocí. A nejedná se o bouřlivá vystoupení jen mezi vyměněnými manželskými páry, ale kolikrát je dusno i mezi rodinnými příslušníky ze stejné strany. A to i na dálku.

Zdroj: TV Nova

Stalo se tak i v nejnovějším díle, kdy jsme svědky vyhroceného vztahu matky s dospělou dcerou. Třiadvacetiletá Lucie je matkou popsána jako líná holka, která není schopná si najít práci. To Michaele, která má na deset dní roli náhradního rodiče, nejde do hlavy. Lucie se totiž sama od sebe do domácích prací aktivně zapojuje a s Michaelou normálně komunikuje.
Zdroj: TV Nova

Toho se nová máma rozhodne využít a Lucka se jí po chvíli sama svěří, že má vůči vlastní matce blok. Nedostává se jí žádné podpory a motivace, dívka tedy raději tráví čas mimo domov a o pošramoceném sebevědomí není nutné se asi ani zmiňovat.
Zdroj: TV Nova

Podaří se Michaele změnit Lucčin přístup a přimět ji komunikovat? Změní Eva své chování vůči své vlastní dceři a přestane jí neustále opakovat, že je budižkničemu?

 

Premiérovou epizodu oblíbené reality show Výměna manželek sledujte už tuto středu ve 20:20 na Nově.

TV Nova