Výměna manželek 10.4.2019 - Lucka EYE 4
11.04.

VIDEO: Máma mě vyhodila, protože jsem ji prý pomlouvala. Nechybí mi, tvrdí Lucie

Vztah matky s dcerou, který má do ideálu hodně daleko. Věčné poučování a hádky, které neskončily smírem, se staly důvodem rozpadu rodiny.

Výměna manželek 13.3.2019 hádka Michal a Gábina - 6
13.03.

Michal se s náhradní manželkou nesnese. Drsně se pohádají kvůli rybičce

Gábina se od začátku natáčení Výměny manželek necítí v Ostravě dobře. Připadá si jako vetřelec na cizím území. S Michalem si nerozumí a na spoustu věcí ...

Výměna manželek eye 27.2.2019
27.02.

Monika promluvila o domácím násilí: Facky byly oprávněné, tvrdí

Monika z Výměny manželek si v náhradní rodině užila své. Doma to ale bylo ještě horší – má totiž žárlivého přítele, ze kterého má občas i strach. Jak dnes ...

Výměna manželek_celý díl
aktualizováno 07.10.

CELÝ DÍL VÝMĚNY MANŽELEK: Urážky, nevěra i bouřlivé hádky!

Dokáže se Petra přizpůsobit stejně temperamentnímu náhradnímu manželovi Jakubovi a zvládne Eva údajně zlobivé děti a vznětlivého manžela? O bouřlivé hádky ...

Výměna manželek - Děti se vás bojí - 3
aktualizováno 04.10.

´Z Dáši se mi zvedá žaludek!´ Klára z Výměny už nechce mlčet. Jak to bylo se šikanou?

Romka Klára, která se ve středeční Výměně manželek dostala do rodiny dominantní Dáši, konečně promluvila. Rozhodla se reagovat na to, co Dáša po Výměně ...

Výměna manželek
aktualizováno 11.01.

VIDEO: Vztah plný násilí! V rodině ze středeční Výměny nejdou pro ránu daleko!

Už na první pohled je vidět, že v této rodině není vše v pořádku. „Popravdě řečeno, nemiluju svého manžela,“ říká Martina. A to není všechno!