Výměna manželek 27.3.2019 - život po - EYE - 3
aktualizováno 29.03.

Lidé se na internetu zastávají Andrey z Výměny: Čistší domácnost prý nenajdete, a dokonce dělá chůvu dětem!

Ve středu večer mohli diváci Výměny manželek sledovat počínání partnerů Andrey a Milana, kteří se seznámili za dosti neobvyklých okolností – při výkonu ...

Výměna manželek 27.3.2019 - život po - EYE - 2
27.03.

Udělali ze mě kriminálníka: Andrea čelí na sociálních sítích ostré kritice. Do basy se dnes dostane každý, hájí se

Andrea si prožila doslova peklo během natáčení v náhradní rodině. Ovšem reakce, které se začaly objevovat na sociálních sítích po uvedení ukázek k premiérovému ...

Výměna manželek 27.3.2019 - sef EYE
24.03.

Náhradní manžel vytočí Andreu do běla! Držte mě, nebo mu flusnu do ksichtu! vyhrožuje

Na jedné straně Andrea, máma čtyř dětí, která pykala za své skutky ve vězení, a na druhé mladá Markéta, taktéž máma čtyř dětí, která žije v područí žárlivého ...

Výměna manželek - 23. 1. 2019
23.01.

´Já ho zabiju, de*ila!´ Těsně před koncem Výměny náhradní manžel zmizí! VIDEO

Výměna manželek nebude mít příliš poklidné zakončení. Do velké hádky s náhradním manželem se dostane Sára. Krátce před odjezdem na osm očí totiž Pavel ...

aktualizováno 22.01.

Pavel z Výměny přiznává, že se živí nelegální činností. Důvod je naprosto směšný

Rodinu z nové epizody Výměny manželek sužuje špatná finanční situace. Manžel sice pracovat může, ale nechce se mu! Co tedy dělá?

aktualizováno 21.01.

Šokující výchova: Syn páru s drogovou minulostí si může dělat, co chce! VIDEO

Pro vyměněnou manželku Sáru bude chování jejího náhradního syna tvrdým soustem. Jak si poradí s rozmazlených chlapcem, který nerespektuje žádná pravidla?

...
Výměna manželek, Tereza
aktualizováno 19.09.

Odhalení Terezy z Výměny manželek: Každé dítě s jiným mužem! Promluvila i o vězení. VIDEO

Středeční premiérová Výměna manželek bude opět velmi napínavá. Tereza, která se bude starat o nemocného chlapečka, se v jedné slabší chvíli svěří náhradnímu ...

Výměna manželek 12. 4. 2017
12.04.

VÝMĚNA PLNÁ NENÁVISTI: To mě ku**a nezajímá. Drsná náhradní manželka sejme trestaného Libora. VIDEO

Středeční Výměna manželek se opět neobejde bez hádek. Libor má temnou minulost, na kterou není úplně pyšný, takže když ji začne Renata vytahovat, vyletí ...