Výměna manželek 3.4.2019 - život po - foto 2 - 8
aktualizováno 18.04.

GALERIE: Výměna manželek: Náhradní manžel Pavel připravil pro děti z Hlinska překvapení! Soňa neměla ani tu slušnost poděkovat!

Náhradní manžel Pavel připravil pro děti z Hlinska překvapení! Soňa neměla ani tu slušnost poděkovat!

Výměna manželek 3.4.2019 - život po - foto 2 - 8
aktualizováno 18.04.

GALERIE: Výměna manželek: Soňa jen leží a spí! Starší sourozenci se starají o ty mladší a k jídlu mají jen konzervy, vypráví Milada

Soňa jen leží a spí! Starší sourozenci se starají o ty mladší a k jídlu mají jen konzervy, vypráví Milada

Výměna manželek 3.4.2019 - špatná hygiena - 7
aktualizováno 18.04.

GALERIE: Výměna manželek: Zuby si nečistí a koupou se pouze ve středu! Otřesná hygiena v náhradní rodině!

Zuby si nečistí a koupou se pouze ve středu! Otřesná hygiena v náhradní rodině!

Výměna manželek 3.4.2019 - ukázka - Pavel vs Soňa - 9
aktualizováno 18.04.

GALERIE: Výměna manželek: Náhradní manželka se fláká a s ničím nepomáhá, Pavlovi s ní dochází trpělivost!

Náhradní manželka se fláká a s ničím nepomáhá, Pavlovi s ní dochází trpělivost!

Výměna manželek: Zlobivé dítě - 2
aktualizováno 18.04.

GALERIE: Výměna manželek: Andrea z Výměny je vyřízená! Rozmazlené děti jí dávají pořádně zabrat

Andrea z Výměny je vyřízená! Rozmazlené děti jí dávají pořádně zabrat

Výměna manželek 27.3.2019 - ukazka 2,3 - 18
aktualizováno 18.04.

GALERIE: Výměna manželek: Chce mě mít pořád doma, jako ve vězení! Markéta se svěřuje Milanovi, jak to u nich doma funguje

Výměna manželek: Chce mě mít pořád doma, jako ve vězení! Markéta se svěřuje Milanovi, jak to u nich doma funguje

Výměna manželek: Předčasný konec kvůli žárlivosti? - 24
aktualizováno 18.04.

GALERIE: Výměna manželek: Předčasný konec kvůli žárlivosti?

Předčasný konec kvůli žárlivosti?

Výměna manželek 27.3.2019 - foto self - 16
aktualizováno 18.04.

GALERIE: Výměna manželek: Náhradní manžel vytočí Andreu do běla! Držte mě nebo mu flustnu do ksichtu vyhrožuje!

Náhradní manžel vytočí Andreu do běla! Držte mě nebo mu flustnu do ksichtu vyhrožuje!

Výměna manželek 20.3.2019 - foto 2 - 21
aktualizováno 18.04.

GALERIE: Výměna manželek: Radek z Výměny svoji přítelkyni psychicky deptal a nevěrná nebyla pouze ona!

Výměna manželek: Radek z Výměny svoji přítelkyni psychicky deptal a nevěrná nebyla pouze ona!

Výměna manželek 20.3.2019 - foto 2 - 21
aktualizováno 18.04.

GALERIE: Výměna manželek: Pozvracený záchod! Opilá Lucie nechá náhradnímu manželovi nechutné překvapení!

Výměna manželek: Pozvracený záchod! Opilá Lucie nechá náhradnímu manželovi nechutné překvapení!

Výměna manželek 20.3.2019 - foto1 - 20
aktualizováno 18.04.

GALERIE: Výměna manželek: Je to hrozná špína! Náhradní manželka neví, kde má začít

Je to hrozná špína! Náhradní manželka neví, kde má začít

Výměna manželek 20.3.2019 - foto1 - 20
aktualizováno 18.04.

GALERIE: Výměna manželek: Černé zuby malé Vanesy a všudypřítomná špína zarazí náhradní manželku Štěpánku!

Černé zuby malé Vanesy a všudypřítomná špína zarazí náhradní manželku Štěpánku!