Výměna manželek 20.3.2019 - život po - Radek EYE
22.03.

VIDEO: Lucie si našla nového přítele, ale i jeho začala podvádět, tvrdí Radek

Radek a Lucie z premiérové Výměny manželek se spolu krátce po natáčení rozešli. Radek na bývalou partnerku prozradil, že se nepoučila a ani následující vztah jí nevydržel.

Výměna manželek 20.3.2019 - foto1 - 18
22.03.

Přišel jen ve slipech a roztáhl gauč: Šokovaná Štěpánka přiznala, co po ní chtěl náhradní manžel

Účastí ve Výměně manželek chtěla Štěpánka docílit toho, aby si jí partner Martin více vážil. Sama také zjistila, že jiní muži mohou být daleko horší, což jí názorně předvedl náhradní partner Radek. Intriky, přetvářka a hlavně nenápadný pokus o sblížení v jeho podání ji doslova odrovnal!

Výměna manželek 20.3.2019 - foto 2 - 17
aktualizováno 21.03.

VIDEO: Pravda o rozchodu Lucie a Radka z Výměny? Na vině je prý další Lucčina nevěra!

Partneři Radek a Lucie doufali, že jim nabyté zkušenosti z natáčení Výměny manželek pomohou zachránit jejich uvadající vztah. Bohužel se tak nestalo a rodiče Vanesy a Laury se rozešli krátce po návratu do Liberce. Radek odtajnil důvody, které ho vedly k opuštění rodiny, a navíc prozradil svůj nejhorší zážitek z celého natáčení.

Výměna manželek 20.3.2019 - foto 2 - 10
aktualizováno 21.03.

VIDEO: Lež a faleš! Náhradní manželka hájí maminku zanedbaných dětí z Výměny

Štěpánka si u náhradní rodiny v Liberci prožila své. Nepořádek, neumyté nádobí, zanedbané malé děti. Navíc přetvařující se tatínek, který chtěl vypadat před kamerami hezky a vše špatné, co se jejich rodině přihodilo, sváděl na partnerku Lucii. Jakmile Štěpánka prokoukla, jaký Radek doopravdy je, nemohla to překousnout.

Výměna manželek 20.3.2019 - foto1 - 10
20.03.

ZVRAT PO VÝMĚNĚ: Lucka a Radek se rozešli! Co bude s dětmi?

Lucie během svého pobytu v Ratenicích náhradní rodinu příliš neoslnila. Hlavně táta Martin z ní byl nešťastný, protože za celou dobu toho moc nenamluvila a pokud ji k něčemu nedotlačil, tak by snad ani nic neudělala. Lucii však čas strávený v jejich rodině otevřel oči, viděla, jaký vztah má Martin ke svým dětem a snaží se polepšit.

Výměna manželek 20.3.2019 - foto1 - 7
20.03.

VIDEO: Děsivé detaily z Lucčiny rodiny! Radek jí byl nevěrný a psychicky ji prý deptal

Náhradní manželka Štěpánka byla šokována chodem liberecké domácnosti. Po natáčení se však svěřila s ještě temnějšími detaily. Jak rodina z Liberce funguje?

Výměna manželek 13.3.2019 život po - manuál 2 - 1
aktualizováno 14.03.

DRSNÉ OBVINĚNÍ po Výměně: Náhradní manželka se vůbec nechtěla starat o děti!

Gábina je ráda, že náhradní rodinu z Ostravy už nikdy neuvidí. Na společných deset dní s Michalem by nejraději zapomněla. Ještě teď má hrůzu, když si vzpomene na výtky, jak se nedrží manuálu. Nebyla však jediná, kdo si neplnil své úkoly dle předepsaných pokynů...

Výměna manželek 13.3.2019 hádka Michal a Gábina - 2
aktualizováno 14.03.

Drsný průběh Výměny: Gábina popsala, co se dělo, když se vyply kamery

Během natáčení Výměny manželek panovalo v Ostravě dusno. Gábina si s Michalem vůbec nesedla. Hádali se spolu snad kvůli všemu. Náhradní manželka nyní odhaluje důvody.

Výměna manželek 13.3.2019 život po - malý Michal - 4
13.03.

Smutné poměry v náhradní rodině: Gábina popsala, jaký život má tříletý Michal

Napjatá atmosféra a rozdílné názory nejen co se chodu domácnosti týče. Gábině vadilo, že malému synovi v pokojíčku stále hraje televize a také to, na co se dívá. Co prozradila po Výměně?

Výměna manželek 6.3.2019 život po František - 2
aktualizováno 07.03.

VIDEO: František přiznal, že náhradní manželku šmíroval nainstalovanou kamerou!

V Ročově to během natáčení Výměny vypadalo na harmonické soužití. František působil klidně a uvolněně. Nyní přiznává, že opak byl pravdou. Zpočátku měl strach nechat malého syna s cizí ženou. I na to se však připravil po svém.

Věra a Milan - Život po Výměně
07.03.

Milan promluvil o čtvrtém dítěti. Prozradil, jestli by byl k miminku méně přísný

V závěru Výměny manželek Jana vyčítala Milanovi sekýrování dětí a to, že je nutí vstávat zbytečně brzy. I když s ní Věra souhlasila, Milan si stál za svým a protestoval i proti manželce. Došlo po natáčení k nějakým změnám?

Výměna manželek 6.3.2019 9
aktualizováno 07.03.

Věra se svěřila, proč nemůže zhubnout: Zjistili jí vážné zdravotní problémy

Během Výměny manželek si Věra o své váze vyslechla své. Od náhradního manžela Františka dostala krokoměr, a dokonce byla na hodině tance. Byla nadšená a odhodlaná ke změnám. Po natáčení se bohužel objevily zdravotní problémy.