Výměna manželek - Sona a Standa - konec série
22.04.

VIDEO: Otřesná hygiena, chorobná žárlivost i drsná nevěra! Toto jsou nejšílenější díly 11. řady Výměny

Další série oblíbené reality show Výměna manželek je u konce. Diváci nahlédli do domácností z různých koutů České republiky. Byli svědky toho, jak spolu ...

Výměna manželek 17.4.2019 - Seber se a bež...2
19.04.

VIDEO: Škrcení i vyhrožování páskem! Podívejte se na nejšílenější momenty premiérové Výměny

Hádky ve středeční premiérové Výměně manželek byly takřka na denním pořádku a to především v Železné Rudě. Naopak v Táboře to přišlo náhradní manželce ...

Výměna manželek 17.4.2019 - Seber se a bež...1
aktualizováno 16.04.

VIDEO: Drsná hádka a smršť vulgarismů. Náhradní manžel se opře do Báry kvůli jídlu

V premiérovém díle Výměny manželek uvidí diváci, jak si poradí Bára s pěti divokými kluky a přísným tatínkem, a jestli maminka Markéta zvládne zastoupit ...

Výměna manželek 10.4.2019 - FB komenty EYE
12.04.

Matka je hyena a dcera líná! Lidé se na sociálních sítích ostře pustili do Evy a Lucie

Špatného vztahu matky s dcerou si všimli všichni, kteří ve středu večer sledovali Výměnu manželek. Dospělá, nepracující, líná dcera a matka, které je přednější ...

Výměna manželek 10.4.2019 - Lucka EYE 4
11.04.

VIDEO: Máma mě vyhodila, protože jsem ji prý pomlouvala. Nechybí mi, tvrdí Lucie

Vztah matky s dcerou, který má do ideálu hodně daleko. Věčné poučování a hádky, které neskončily smírem, se staly důvodem rozpadu rodiny.

Výměna manželek 10.4.2019 - Lucka EYE
aktualizováno 11.04.

VIDEO: Boj o peníze! Lucie se drsně chytla s matkou kvůli honoráři z Výměny

Vztah Evy a její dcery Lucie po natáčení úplně vyhořel. Matka svou dceru dokonce vyhodila z domu. Lucie nyní promluvila o finanční odměně z Výměny, na ...

Výměna manželek 13.3.2019 hádka Michal a Gábina - 2
aktualizováno 14.03.

Drsný průběh Výměny: Gábina popsala, co se dělo, když se vyply kamery

Během natáčení Výměny manželek panovalo v Ostravě dusno. Gábina si s Michalem vůbec nesedla. Hádali se spolu snad kvůli všemu. Náhradní manželka nyní odhaluje ...

Výměna manželek 13.3.2019 hádka Michal a Gábina - 6
13.03.

Michal se s náhradní manželkou nesnese. Drsně se pohádají kvůli rybičce

Gábina se od začátku natáčení Výměny manželek necítí v Ostravě dobře. Připadá si jako vetřelec na cizím území. S Michalem si nerozumí a na spoustu věcí ...

Výměna manželek: Jeden hadr na všechno! - 11
aktualizováno 12.02.

NEVHODNÝ NÁVRH: Těhotná Alena těžko rozdýchává slova náhradního manžela

Vyměněmá manželka Alena se dostane do svízelné situace. Náhradní manžel jí vyčte, že se skoro nepřevléká. Jaký to má důvod?

Výměna manželek - 13. 2. 2019
11.02.

VIDEO: Náhradní manželka myje záchod hadrem na nádobí. Má pro to naprosto šílené vysvětlení!

Jindy klidný a mírumilovný Zdeněk neudrží nervy na uzdě, když zjistí jednu nepříjemnou skutečnost. Jeho náhradní manželka totiž používá na úklid toalety ...

Výměna manželek - 23. 1. 2019
23.01.

´Já ho zabiju, de*ila!´ Těsně před koncem Výměny náhradní manžel zmizí! VIDEO

Výměna manželek nebude mít příliš poklidné zakončení. Do velké hádky s náhradním manželem se dostane Sára. Krátce před odjezdem na osm očí totiž Pavel ...

Výměna manželek - 16. 1. 2019
12.01.

Já jsem pán domu a nikoho poslouchat nebudu! Vyměněnou manželku čeká peklo

Vyměněnou manželku Marcelu čeká deset otřesných dní strávených s cholerickým pedantem. Jak to zvládne?