Bez vína ani ránu! Rodina bezzubé Marie promluvila o alkoholu ve Výměně

Publikováno 11. 1. 2019
Zdroj: TV Nova

Manželé Marie a Marian, které mohli diváci vidět ve včerejší epizodě Výměny manželek, mají už dost posměšků, které se začaly objevovat na sociálních sítích. Mají proto pro jejich autory drsný vzkaz! Kromě toho promluvili o požívání alkoholu během natáčení...

Další epizoda Výměny manželek divákům představila rodinu z Libochovic, kterou tvoří kterou tvoří Marie (34), Marian (31), Martin (9) a Maruška (6). Na druhé straně se seznámí s Petrou (43), Dušanem (38) a Laurou (13), kteří žijí v obci Velká.

Výměna manželek - 9. 1. 2018 - 9
Zdroj: TV Nova

Marie na svůj pobyt v náhradní domácnosti nevzpomíná v dobrém.  Z náhradního manžela prý měla strach. „On byl v pohodě, ale jak začal vybouchávat, tak jsem se ho bála a stranila jsem se ho. Hlavně taky potom, co začal pít,“ přiznala otevřeně Marie. Alkoholu dle Mariana holdovala i Dušanova manželka Petra, která prý každý večer natáčení popíjela víno.

Výměna manželek - 9. 1. 2018 - 11
Zdroj: TV Nova

Krátce před vysíláním se Marie nervově zhroutila. Nesnesla totiž posměšky okolí a diváků, které se začaly objevovat na sociálních sítích. Právě pro posměváčky mají manželé drsný vzkaz! Podívejte se na něj ve videu.

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 16. ledna 2019 ve 20:20 na Nově!
 

PJ