ŽIVOT PO: Výměna Michalovi mnohé dala. Dokázal si jednu důležitou věc!

Aktualizováno 24.8. 2017 14:55
Zdroj: Nova.cz

Jak žijí po výměně Jarka a Michal z Vimperka? Michal promluvil o novinkách ve vztahu i o tom, jak zvládl fungovat 10 dní s náhradní manželkou Vlastou!

Manželka Jarka přihlásila šestičlennou rodinu do Výměny manželek proto, aby si manžel uvědomil, co vše pro teplo rodinného krbu dělá. Jarka sama v pořadu dokonce pronesla, že by byla nejraději, kdyby manžel dostal do dodomácnosti slečnu v miniskuni a s umělými nehty. Místo slečny v minisukni však ze západočeského Jirkova dorazila Vlasta, která se sice snažila, ale starost o domácnost a rodinu v obci Strážný na Šumavě velmi nestíhala.

Výměna manželek 23. 8. 2017 - 5
Zdroj: TV Nova

Když se první den výměny vrátil Michal unavený z práce z blízkého Německa, zjistil, že nejsou nakrmené děti ani psi. To nesl velmi těžce. Vše vnímal jako velký chaos, kdy celou organizaci náhradní manželka Vlasta prostě nezvládla. „Pak si ale nechala poradit a nějak jsme to řešili. Ke konci už to bylo dobrý a věděli jsme, co od sebe očekávat,“ prozradil.

110

GALERIE: Výměna manželek

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek 23. 8. 2017 - 11

Hodnocení:


Michal by do Výměny klidně znovu šel. Díky pořadu se totiž utvrdil v tom, že jeho žena vše zvládá opravdu na výbornou a naopak je dobré, jí občas pomáhat více, než předtím. „Spíš jsem si dokázal, že kdyby manželka někde byla, tak bych to zvládl a nemusí se bát,“ dodal Michal.

 

Více prozradil ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JARČINA ZPOVĚĎ: Prozradila, co se po natáčení změnilo, i proč měla během Výměny strach!


ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Velké zdravotní komplikace u Vlasty a Mikoláše! Co se stalo?


VIDEO: Náhradní manžel se s tím nepáře. Vlastě drsně naznačí, že by se sebou měla něco dělat!

 

Nova.cz