Překvapivé přiznání: Tereza prozradila, proč se vě Výměně nechtěla sprchovat. Není prý špindíra!

Přátelé se začali po odvysílání Výměny manželek Tereze vysmívat. V žádném ze svých kamarádů nenašla podporu a tvrdí, že by dnes raději chodila kanály... Změnila svůj přístup k hygieně?

Přehrát poslední díl

V premiérové epizodě Výměny manželek diváci viděli špinavou domácnost mladé Terezy (21) a Marka (25), kteří společně vychovávají Terezinu dvouletou dcerku. Na druhé straně se pak představila pětičlenná rodina z obce Cep, kterou tvoří Ivana (38), Pavel (39), Tomáš (17), Kristýna (15) a Vojta (17 měsíců).

 

Výměna manželek- porušení pravidel - 5
Zdroj: TV Nova

Jedním z momentů, který Tereza během Výměny nejhůře nesla, byla situace, kdy jí Pavel řekl, že smrdí. „Zrovna mi to řekl, když byla velká vedra,“ obhajovala se Tereza. „Byla jsem spálená, a tak jsem chtěla nechat sprchování na ráno,“ pokračovala mladá maminka.

Výměna manželek - život po výměně 4
Zdroj: TV Nova

Diváci také mohli vidět, jak má Tereza zanedbanou a zaplísněnou domácnost. Protože to viděla i spousta Tereziných přátel, poznala, že většina z nich není opravdových. „Dělají si ze mě srandu,“ dodala Tereza.

115

GALERIE: Život po Výměně

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Kočičí výkaly a totální špína! - 15

Hodnocení:

Změnila mladá maminka po natáčení nějak svůj přístup k hygieně? A viděla se s druhou rodinou? Odpovědi najdete ve videu!
 

Další premiérový díl Výměny manželek uvidíte už 17. října ve 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova