Náhradní manželku Gábinu rozbrečí hádka kvůli neutřené poličce. VIDEO

Zdroj: TV Nova

Rodina ze statku s hospodářskými zvířaty vs. rodina z panelákového bytu. Pedantský pořádek se stane příčinou hádek, uzenina dětem ke snídani taktéž, stejně jako lenost. Zjistěte víc o konfrontaci dvou rodin z nového dílu úspěšné reality show.

V premiérovém středečním díle Výměny manželek se na jedné straně diváci seznámí s rodinou z vesnice Korouhev, kterou tvoří Gábina (41), Robert (41) a jejich děti Robert (19), Matěj (13) a Anežka (8). Na straně druhé poznají rodinu z Ostravy: Katku (40), Michala (25) a jejich syna Michala (3).

Manželé z Korouhve jsou spolu už 20 let. Robert pracuje jako řidič kamionu, během týdne je tedy na cestách a domů se dostane jen o víkendu. Jeho žena Gábina je v domácnosti, a protože se cítila osamocená, pořídila si několik domácích a hospodářských zvířat. Oba jsou ve vztahu spokojení a doma se nenudí, mají spoustu práce jak se zvířaty, tak i s neustálou rekonstrukcí svého domku. Jediné, co Gábině na manželovi vadí, jsou jeho výtky po návratu domu, kdy si stěžuje na to, že doma nikdo nic neudělal.

Výměna manželek 13.3.2019 - 10
Zdroj: TV Nova

Druhá rodina pochází ze zcela jiného prostředí. Bydlí v panelovém bytě v Ostravě, láska ke zvířatům je ale spojuje. Doma mají pejska, agamu a rybičky. Ani čtyřleté harmonické manželství se neobejde bez pár „much“. Katka je velmi činorodá žena a náročná na pořádek. Michal tak trochu bordelář a ke všemu tvrdohlavý. Katka proto doufá, že po Výměně začne víc pomáhat s chodem domácnosti a naučí se po sobě uklízet.

Výměna manželek 13.3.2019 - 9
Zdroj: TV Nova

Jak si poradí obě ženy s životem v naprosto odlišných podmínkách, sledujte v novém díle Výměny manželek ve středu 13. března od 20:20 na Nově.
 

 

TV Nova