ODHALENÍ PO VÝMĚNĚ: Osmany Laffita prozradil, proč odešel spát na hotel. V noci prožíval peklo!

Aktualizováno 1.2. 2018 10:38
Zdroj: TV Nova

Známý návrhář Osmany Laffita, kterého diváci viděli v další epizodě Výměny manželek, promluvil o nejhorší věci, která se mu v průběhu natáčení stala.

Přehrát poslední díl

Nezvyklé epizody Výměny manželek se zúčastnil známý módní návrhář Osmany Laffita (50) společně se svým manželem Guyem (49). Partneři žijí ve zrekonstruované býválé hvězdárně v Nižboru. Oba nemají rádi stereotyp, stále se snaží vymýšlet něco nového, což bylo právě důvodem k jejich účasti v pořadu. Na druhé straně se divákům představila maminka a manželka Lucie (35), s manželem Davidem (35) a sedmi dětmi - Soňou (18), Lucií (6), Kristýnou (5), Davidem (12), Jakubem (14), Michalem (10) a Filípkem (10 měsíců). Početná rodina žije v domečku v obci Chotusice.

Výměna manželek - 31. ledna 2018 - 1
Zdroj: TV Nova

Osmany byl hned po příjezdu do svého náhradního bydlení v šoku. V první řadě ho překvapil nezvykle vysoký počet postelí, nevěřil však, že by rodina mohla mít devět členů. O opaku se přesvědčil při čtení manuálu. Známý návrhář se nemohl se skutečností delší dobu smířit, několikrát propadal v pláč a zoufalství. V jednu chvíli dokonce uvažoval o předčasném ukončení natáčení.

Výměna manželek - 31. ledna 2018 - 7
Zdroj: TV Nova

O tíživém momentu promluvil i jeho partner Guy. V době, kdy si užíval slunce a azurového pobřeží na Kanárských ostrovech se svou náhradní manželkou Luckou, ho ovládl zvláštní pocit. V rozhovoru promluvil o tom, že na dálku několika tisíců kilometrů vycítil, že se Osmany nachází v nepříjemné situaci.

Co Osmanymu během deseti dnů nejvíce chybělo? Základní lidská potřeba! Více ve videu.

110

GALERIE: Výměna manželek 31.1.2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 31. ledna 2018 - 2

Hodnocení:

Výměnu manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ