VIDEO: Standa z Výměny se chová k nevlastním dětem hůř než k vlastní dceři. Je to v pořádku?

V Hlinsku se Soňa se svým přítelem Standou starají celkem o čtyři děti, z toho tři děti jsou Soniny a pouze malou Kačenku mají partneři společně. Standa se bohužel k nevlastním dětem chová zcela jinak než ke své milované Kateřině. Té nadržuje, je to jeho miláček, ostatní se právem cítí odstrčeni a vznikají mezi nimi a otčímem roztržky...

První rodina premiérové Výměny manželek žije v pronajatém čtyřpokojovém bytě ve městě Hlinsko. Její členy jsou Soňa (40), Standa (41) a Soniny děti Ladislav (16), Simona (14), Tadeáš (7), nejmladší Kateřinu (4) mají partneři spolu. Druhá rodina bydlí na okraji Plzně v bytě, který právě prochází rekonstrukcí. Tvoří ji Milada (36) a Pavel (48), kteří vychovávají děti Miladu (11) a Jirku (15).

Výměna manželek 3.4.2019 - hlasování - vlastní vs nevlastní děti - 5
Zdroj: TV Nova

Rozdílného přístupu k dětem, který Standa zastává, si už všimla i náhradní manželka Milada. Ta vidí, jak protěžuje malou Kačenku, která je tatínkův miláček. Ostatní děti vědí, že to není spravedlivé a samozřejmě se jim to nelíbí. I to je možná důvod k častým hádkám, Standa měří každému jiným metrem, a jakmile ho nevlastní děti neposlechnou, ihned zvyšuje hlas. Čtrnáctiletá Simona to těžce nese, mrzí ji, že je Standa nemá rád všechny stejně, protože i přes neshody ho ona ráda má. Jak byste se chovali vy v této situaci vy? Upřednostňovali byste vlastní děti na úkor nevlastních, chovali byste se ke každému jinak? Hlasujte!

Anketa

Děláte rozdíly mezi vlastními a nevlastními dětmi?

Hlasovalo 286 lidí.

Sledujte premiérový díl oblíbené reality show ve středu 3. dubna ve 20:20 na Nově!

TV Nova