VIDEO: Výbuch vzteku a smršť sprostých slov! Náhradní manžel chce ukončit Výměnu. Se zlou se potáže

Pavel má hlavu plnou pochybností a kvůli žárlivosti chce ukončit celé natáčení Výměny manželek. Jeho chování vytočí náhradní manželku Andreu, která začne křičet na celé kolo!

Na severozápadě Čech ve městě Jirkov žije první rodina premiérové Výměny manželek v bytě 3+1. Máma Markéta (22) s přítelem Pavlem (36), kteří společně vychovávají děti Dominika (3), Markétu (1,5) a Tadeáše (7 měsíců). Druhá rodina žije Horním Jiřetíně v pronajatém rodinném domě. Tvoří ji Andrea (48), Milan (42) a dcera Adriana (10).

 

Výměna manželek: Předčasný konec kvůli žárlivosti? - 6
Zdroj: TV Nova

Markéta má za sebou tři nepovedené vztahy a ve dvaadvaceti letech má celkem čtyři děti, z toho tři má ve své péči. Do pořadu přihlásila rodinu právě ona. Její přítel je prý obrovský puntičkář, nesmyslně žárlí, a navíc má za sebou kriminální minulost. Sám o sobě říká, že je horká hlava. Pavel od Výměny očekává, že si jeho přítelkyně uvědomí, že on pro rodinu dělá maximum a že život není pouze o kamarádech a o užívání si, ale také je potřeba se starat. On sám doufá, že Markétě deset dní v náhradní rodině něco dá a vše se srovná.

 

Andrea má tři dospělé děti a společně partnerem vychovává dceru Adrianu. Rodinu do pořadu přihlásila Andrea, protože přišla na partnerovu nevěru a chce, aby si uvědomil, co má doma. Partneři se poznali dosti netradičně Seznámili se totiž při výkonu trestu. Ve vězení Milan poslal své budoucí partnerce fotku a bylo to. Nyní jsou spolu osm let. Andrea chce, aby Milan přestal stále na všechny řvát, je totiž velmi přísný a ke zvýšení hlasu mu stačí málo.

Výměna manželek: Předčasný konec kvůli žárlivosti? - 11
Zdroj: TV Nova

Andrea je žena od rány, což předvede i v náhradní rodině. Už po několika dnech začne mít velké rozpory se svým dočasným partnerem Pavlem. Ten chce celou Výměnu manželek ukončit. Hlavním důvodem je jeho chorobná žárlivost. To Andreu extrémně vytočí, neudrží nervy na uzdě a vybuchne před dědečkem, který rodinu často navštěvuje. Podaří se jí Pavla přesvědčit, aby své rozhodnutí změnil?

 

Jak si povedou všichni zúčastnění v oblíbené reality show? Sledujte ve středu 27. března ve 20:20 na Nově!

123

GALERIE: Výměna manželek: Předčasný konec kvůli žárlivosti?

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Předčasný konec kvůli žárlivosti? - 24

Hodnocení:

TV Nova