Velká změna po Výměně: Bára s Otou si pořídili miminko! VIDEO

Aktualizováno 30.1. 2019 21:35
Zdroj: TV Nova

Po natáčení Výměny manželek došlo v rodině Báry a Oty k jedné velké změně. Partneři už se nestarají jen o své tři syny, dočkali se totiž holčičky!

V další epizodě Výměny manželek diváci viděli rodinu z vesnice Tetčinec, kterou tvoří Jana (35), Tomáš (43), Lukáš (13) a Jakub (10). Na druhé straně se seznámili s Bárou (32), Otou (33), Šimonem (11) a Eliášem (2,5), kteří žijí v Praze.

Výměna manželek: „Kvůli nadváze jsem nemohl sexovat!“ - 15
Zdroj: TV Nova

Tentokrát se desetidenní soužití vyměněných manželek s jejich prozatímními protějšky obešlo téměř bez komplikaci. Na obou stranách si náhradní manželé rozuměli, dokázali spolu skoro ve všem vyjít a vycházeli si vstříc. Právě proto Bára i Oto na natáčení vzpomínají v dobrém. „Já na to vzpomínám dobře, užila jsem si takový venkovský styl, jezdili jsme na výlety, měli jsme spoustu zábavy,“ řekla otevřeně Bára.

Výměna manželek: „Kvůli nadváze jsem nemohl sexovat!“ - 11
Zdroj: TV Nova

Od natáčení se toho v pražské rodině také dost změnilo. Tou nejvýraznější změnou byl přírůstek do rodiny. Bára s Otou se teď starají o tříměsíční holčičku, kterou si osvojili! Co dalšího se změnilo? Na to se podívejte ve videu.

 

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 6. února 2019 ve 20:20 na Nově!

 

PJ