TVRDÁ RÁNA: Marie se po natáčení Výměny nervově zhroutila. Přesto hodně slavila

Na konci premiérové epizody Výměny manželek se Marian rozhodl si svou partnerku Marii vzít. Jak to nakonec s dvojicí dopadlo a proč se Marie nervově zhroutila?

Premiérová epizoda Výměny manželek divákům představila rodinu z z Libochovic, kterou tvoří Marie (34), Marian (31), Martin (9) a Maruška (6). Na druhé straně se seznámili s Petrou (43), Dušanem (38) a Laurou (13), kteří žijí v obci Velká.

Výměna manželek - 9. 1. 2018
Zdroj: TV Nova

Pár z Libochovic se do pořadu přihlásil proto, aby tak podrobil svůj vztah poslední zkoušce před plánovanou svatbou. Závěrečná debata mezi osmi očima vypadala velmi dramaticky, přesto všechno se však Marian přece jen rozhodl si Marii vzít, a tak se také stalo. „Byla to nádhera, obřad jsme měli na městském úřadě, i když jsme se původně chtěli vzít na zámku, kde bohužel na daný termín neměli místo,“ mluvil o nejkrásnějším dni svého života rozzářený Marian.

Výměna manželek - 9. 1. 2018 - 9
Zdroj: TV Nova

Kromě svatby čekalo spokojenou rodinku také stěhování. Z malého bytu se přestěhovali do velkého rodinného domu. Ačkoliv se mohlo zdát, že mají nakročeno ke spokojenému a poklidnému životu, přišla tvrdá rána. Krátce před vysíláním epizody se totiž Marie nervově zhroutila. „Byla jsem u doktora, který mi dal prášky na uklidnění,“ svěřila se. Co přesně se stalo? Na to se podívejte ve videu!

112

GALERIE Výměna manželek: Špatné hygienické návyky!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Špatné hygienické návyky! - 2

Hodnocení:

Další epizodu pořadu Výměna manželek sledujte ve středu 16. ledna 2019 ve 20:20 na Nově!

PJ