VIDEO: Tvoje žena je špína! Malý alergik z Výměny žije v bytě bez vysavače

Publikováno 22. 10. 2018
Zdroj: TV Nova

Marie ve Výměně manželek zavítá do domácnosti, ve které se seznámí s tříletým chlapečkem Williamem. Ten i přes svou alergii žije v naprosto nevyhovujících podmínkách, které by mohly mít nepříznivý vliv na jeho zdraví. Jak si s tím náhradní manželka poradí?

V premiérové epizodě Výměny manželek uvidí diváci rodinu z Tábora, kterou tvoří Marie (33), Jirka (38), Sharlotte (10) a dvojčata Samuel (6) a Vanessa (6). Na druhé straně se seznámí s Luckou (32), Pavlem (33) a Williamem (3), kteří žijí ve Veselí nad Lužnicí.

Výměna manželek - 24. 10. 2018 - 13
Zdroj: TV Nova

Partneři z Tábora jsou spolu už řadu let, za tu dobu se několikrát rozešli, aby pak zjistili, že jim je společně dobře. Do Výměny manželek šli proto, aby lidem ukázali, že žijí zcela normální život, i když tomu jejich vzhled neodpovídá.

19

GALERIE: Výměna manželek 24. 10. 2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 24. 10. 2018 - 22

Hodnocení:

Druhý pár se seznámil na internetové seznamce. Pavel do vztahu přinesl dluhy. Lucii vyčítá, že tráví až moc času u počítače a nestará se o pořádek. Náhradní manželka Marie bude z její zanedbané domácnosti v šoku. Malý William je alergik, který by měl žít v čistém prostředí. Byt je ale plný chlupů, na zemi se válí hromada smetí a v koupelně je špinavá vana. Podaří se Marii dát tuto domácnost do pořádku?

 

Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 24. října 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

TV Nova