DRSNÁ DOHRA Výměny manželek: Vážné zranění Elišky. Partner čelí trestnímu stíhání

Zdroj: TV Nova

Vztah Elišky a Petra z nové epizody Výměny manželek měl drsnou dohru. Mladá žena skončila v nemocnici, jejímu partnerovi hrozí trest odnětí svobody.

V další epizodě Výměny manželek diváci sledovali rodinu z Jesenice u Rakovníka, kterou tvoří Eliška (24), Petr (27), Radek (2) a Petr (3). Na druhé straně se seznámili s Evou (48), Scilárdem (43), Maruškou (17) a Markem (13), kteří žijí v Boušicích.

Výměna manželek - 26. 9. 2018 - 9
Zdroj: TV Nova

Eliška s Petrem se do Výměny přihlásili, protože doufali v nápravu výrazně rozbitého vztahu. Často se hádali a jejich konflikty často končily modřinami a krvavými ránami. Eliška zároveň zmínila, že byla několikrát hospitalizována. Přesto se ke svému partnerovi pokaždé vrátila. Tentokrát ji však už došla trpělivost. Po Výměně se u nich doma změnilo úplně všechno.


„Vypadá to tady úplně jinak a s Petrem už nejsme spolu,“
řekla Eliška rázně. A co teda za rozchodem stálo? „Naposledy mě kopnul do ledvin a měla jsem pak odraženou ledvinu. Strávila jsem pak čtrnáct dní v nemocnici. Tímhle to asi úplně rozsekl. Skoro mi přestala fungovat ledvina,“ dodala ještě Eliška, která si se svým bývalým přítelem musela projít skutečným peklem.

115

GALERIE: Výměna manželek: Nože, pěsti a modřiny!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Nože, pěsti a modřiny! - 15

Hodnocení:

Zdá se ale, že Petrova hrubé chování nezůstane bez trestu. „Ta napadení jsem dala na kriminálku, teď je Petr trestně stíhaný a možná půjde i sedět,“ promluvila Eliška o klíčových událostech, které se po natáčení přihodily.

 

Na celý díl se podívejte ZDE

 

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 3. října 2018 ve 20:20 na Nově!

 


PJ