TRESTNÍ OZNÁMENÍ PO VÝMĚNĚ: Jak žije milovnice hadů Jana dnes? Takhle dopadla!

Aktualizováno 31.8. 2017 09:53
Zdroj: TV Nova

V reality show Výměna manželek se tentokrát setkala mladá maminka Sabina s Janou, která nešla pro sprosté slovo daleko. A to se přesně ukázalo i u závěrečných osmi očí, kdy Jana nezvládla setkání s bývalým přítelem Romanem. Jak to bylo s jejich divokým vztahem doopravdy?

Přehrát poslední díl

Jana se svými dvěma dcerami žije blízko hranic, v německém městečku Zittau. V době Výměny manželek s nimi ještě žil její bývalý partner Roman, který byl o deset let mladší než ona. Už při úvodním představení se Jana přiznala, že jejich vztah dost často připomíná italskou domácnost. Hádky plné sprostých slov byly na denním pořádku, často během toho lítalo vzduchem i nádobí.

 

Výměna manželek: Německo x Praha - 30. 8. 2017 - 27
Zdroj: TV Nova Drsná hádka nastala i během osmi očí

 

Právě kvůli neustálým hádkám se Jana do Výměny manželek přihlásila. Po dvou měsících od natáčení přiznala, že problémového partnera se snažila zbavit už dávno. Bohužel se jí to pořádně nikdy nepodařilo, Roman se vždy vrátil a často dost nevybíravým způsobem. „Když nepomohla ani policie, už to bohužel nešlo řešit jinak než Výměnou manželek. Například vchodové dvěře už mám opravované. Ty on vykopnul a zaútočil na nás. Policie ho odvezla a on se stejně vrátil,“ přiznala Jana, že toto byla jediná možnost, jak se Romana zbavit. Její bývalý partner byl totiž podle jejích slov psychicky narušený a labilní. A právě z tohoto důvodu Jana na svého bývalého podala trestní oznámení.

 

Jelikož si během Výměny manželek opravdu utvrdila, že chce Romana opustit, odjížděla na závěrečných osm očí značně nervózní. Posilnila se tak práškem na uklidnění a ten zapila Becherovkou. Díky této kombinaci Janě ruply nervy a sprostá slova lítala na všechny strany. Jana přiznává, že si ze závěrečného rozhovoru nepamatuje vůbec nic. Zda svého výlevu lituje nebo ne, zjistíte ve videu.

 

Nepřehlédněte:

SABINA ŠOKUJE: Jana není ta špatná! Co prozradila o pozadí drsných 8 očí ve Výměně?

Po zhlédnutí Výměny se Sabina zhroutila v slzách. Prozradila, čím jí manžel tak ublížil

Nova.cz