Miroslav z premiérové Výměny vzteky bez sebe: Náhradní maminka nabízí dětem cigarety!

Aktualizováno 1.10. 2018 14:57
Zdroj: TV Nova

Náhradní maminka Lucie si s tatínkem Miroslavem příliš nerozumí. Korunu ale všemu nasadí situace, kdy mu podrývá autoritu a dává dětem špatný příklad.

Přehrát poslední díl

 Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Prahy, kterou tvoří Lucie (26), Lukáš (27) a Nikolka (18 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Kristýnou (32), Mírou (39), Míšou (13), Honzou (11), Dominikem (8) a Mirečkem (3), kteří žijí v Kraslicích.

Výměna manželek: Pekelných deset dní! - 4
Zdroj: TV Nova

Manželé z Prahy se seznámili dost netradičním způsobem. Jejich vztah se rozvinul ve virtuálním světě – dali se dohromady díky hraní počítačových her na internetu. Před nedávnem prošli obrovskou krizí, která téměř skončila rozvodem. Oba od Výměny manželek očekávají zlepšení jejich napjatého vztahu.

Výměna manželek: Pekelných deset dní! - 1
Zdroj: TV Nova

Druhou rodinu přihlásil do projektu Míra. Přiznává, že hlavním důvodem byla finanční odměna. Po idylickém vztahu s jeho manželkou ho čekají neustálé střety s náhradní ženou Lucií. Na denním pořádku budou velké hádky. Míra si bude stěžovat, že mu Lucie podrývá autoritu, neuklízí a nevaří tak, jak by si představoval. Jak tohle dopadne?

125

Galerie: Konflikt při výchově dětí

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - konflikt při výchově dětí - 25

Hodnocení:

Premiérovou Výměnu manželek sledujte už ve středu od 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova