Nadávky, alkohol i špína: Která Výměna manželek vás dostala nejvíce?

Aktualizováno 11.1. 2019 18:46
Výměna manželek
Zdroj: Nova.cz

V České republice se pořad Výměna manželek vysílá od roku 2005. Na které manželky diváci rozhodně jen tak nezapomenou?

Milovnice hadů Jana

Jestli si diváci někoho rozhodně zapamatovali, byla to milovnice hadů Jana. S rodinou žila v Německu. Na debatu mezi osmi očima přišla značně pod parou, jelikož prášek na uklidnění zapila becherem. Pravda, to nebyla kombinace úplně šťastná. O nadávky a fyzické výhružky nebyla nouze. Proslavila se větou „Mačkáš mi hada, debile.“

Výměna manželek: Německo x Praha - 30. 8. 2017 - 24
Zdroj: TV Nova

Alkoholička Gábina

Kdo by zapomněl na Gábinu? Deset dní, které strávila v jiné domácnosti, přemýšlela, kdy a jak si dá alkohol. Neustále se hihňala a diváci u televizních obrazovek jen nevěřícně kroutili hlavami. Dnes je ale Gábina jinde. Alkoholu se prý ani nedotkne a tvrdí, že je spokojená.

Výměna manželek: Gabriela Brabec
Zdroj: Nova.cz

Špindíra Věra

V době natáčení neměla Věra žádné peníze. S manželem Petrem a dvěma dcerami žila na ubytovně v Pohořelicích. Přezdívku ´špindíra´ si vysloužila zejména kvůli tomu, že si nečistila zuby. Tvrdila, že ji pak bolí dásně. Hodiny trávila hraním na tabletu a jejím velkým koníčkem bylo prohlížení výloh. Vydržela do nich zírat celé dny a představovat si, co by se stalo, kdyby si některou z věcí mohla koupit.

Výměna manželek: Věra Blehová

Bezzubá Marie

Nelze si nevšimnout, že jejímu úsměvu dominuje pouze jeden zub. Drobný nedostatek na kráse jí ale na sebevědomí neubírá, ba naopak. Obvinila dočasného manžela z toho, že ji špehuje klíčovou dírkou, i když následně přiznala, že si vše vymyslela. Po Výměně manželek se vdala a žije spokojeně s manželem a svými dvěma dětmi.

Výměna manželek - 9. 1. 2018 - život po 3
Zdroj: TV Nova

Anketa

Která vyměněná manželka vás dostala nejvíce?

Hlasovalo 1871 lidí.

Nova.cz