ZVRAT PO VÝMĚNĚ: Krkavčí matka Tereza možná přijde o děti!

Zdroj: TV Nova

Tereza z nové epizody Výměny manželek dokázala svým chováním naštvat spoustu diváků. Ti navíc nechápou, jak je možné, že má laxní matka stále v péči svého syna Davídka, neteře Danielu a Haničku a sestru Báru. Nyní možná bude všechno jinak. Ozval se totiž Terezin bývalý manžel, který by se o děti rád postaral.

Nová epizoda Výměny manželek nenechala spoustu diváků chladnými. Na šestadvacetiletou maminku Terezu, která se namísto péče o děti a o domácnost věnovala spánku a kouření cigaret, se po odvysílání dílu snesla vlna kritiky. Na facebookových stránkách Výměny manželek rozčílení diváci žádají, aby byly Tereze děti odebrány, k čemuž dost možná v brzké době dojde.

Výměna manželek
Zdroj: TV Nova

O děti totiž už delší dobu bojuje Terezin bývalý manžel. „Jsem rád, že se to odvysílalo a jsem rád i za komentáře na sociálních sítích,“ radoval se muž, se kterým Tereza několik let žila. Díky tomu prý začal totiž celou situaci řešit orgán sociálně-právní ochrany dětí. Starostlivý otec se snažil celou situaci s úřady řešit již dříve, avšak bezúspěšně. „Oni nic neřešili, bylo jim to jedno, že Tereza bere drogy, že peníze, které na ně dostává, utrácí za drogy,“ popisoval chování sociálních pracovníků.

Výměna manželek 20. 2. 2019 - 15
Zdroj: TV Nova

Dle jeho slov je však nyní všechno na správné cestě a syna Davídka a Terezinu neteř Haničku by tak Terezin bývalý manžel měl mít v brzké době ve své péči. A co Terezina sestra Bára (17) a neteř Daniela (13), které má Tereza v pěstouské péči po smrti matky? „Původně jsem chtěl do péče všechny děti, ale ty dvě starší dívky se časem nějak odmlčely a chtěly být s Terezou,“ dodal nakonec.

115

GALERIE Výměna manželek: Náhradní manželka neustále spí!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Náhradní manželka neustále spí! - 2

Hodnocení:

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 27. února 2019 ve 20:20 na Nově! 

PJ