Rozešli se? Veronika z Výměny popsala, co se dělo po natáčení

Publikováno 16. 1. 2019
Zdroj: TV Nova

Premiérová epizoda Výměny manželek skončila dramaticky. Veronika dala svému příteli na výběr: buď se půjde se svým problémem léčit, nebo nastane rozchod. Jak to nakonec dopadlo?

Nová epizody Výměny manželek divákům představila rodinu ze Suchých Lazců na Opavsku, kterou tvoří Marcela (32), Michal (31), Markéta (2) a Eliška (8). Na druhé straně se seznámili s Veronikou (21), Patrikem (26) a Adelhaid (15 měsíců), kteří žijí v Děčíně.

Výměna manželek - Pedant na úklid dožene náhradní manželku k slzám - 12
Zdroj: TV Nova

Marcela si se svým náhradním manželem Patrikem prožila peklo. Psychický teror ji nakonec natolik vyčerpal, že se rozhodla strávit poslední dva dny Výměny na hotelu. Mezi osmi očima pak došlo k velké hádce, kdy se Patrikovi postavila i jeho přítelkyně Veronika, která se během natáčení svěřila, že se k ní Patrik leckdy také chová hrubě. V závěru epizody pak dala svému příteli na výběr: buď se se svým problémem svěří odborníkovi, nebo se s ním Veronika rozejde. Jak to nakonec dopadlo?

Výměna manželek - Pedant na úklid dožene náhradní manželku k slzám - 8
Zdroj: TV Nova

„Tím, co tady Páťa prožil, si uvědomil, jaké by bylo žít s někým jiným. Díky tomu si mě začal vážit a pochopil, co všechno doma dělám,“ vysvětlovala Veronika příčinu změny partnerova chování po natáčení. K rozchodu tedy nedošlo a mladý pár tak zůstává nadále spolu. Mladá maminka zároveň popsala, co spustilo Patrikovo hrubé chování během natáčení. „Patrik neměl svoje soukromí a spousta věcí ho dokázala naštvat. Ve skutečnosti není tak hnusný, jak se projevoval v televizi,“ hájila Veronika svého partnera.

117

GALERIE: Výměna manželek - Pedant na úklid dožene náhradní manželku k slzám

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Pedant na úklid dožene náhradní manželku k slzám - 18

Hodnocení:

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 23. ledna 2019 ve 20:20 na Nově!

 PJ