ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Lada zcela přehodnotila výchovu malého diktátora Filípka! Ale změnilo se toho víc

Aktualizováno 8.12. 2016 15:15
Zdroj: TV Nova

Co se změnilo v životě mladé maminky Lady od natáčení Výměny manželek? Konečně se jí podařilo zkrotit zlobivého Filípka a v její rodině došlo k zásadní změně! Poslechněte si k jaké!

Lada na svou účast ve Výměně manželek nevzpomíná zrovna ráda. Její pobyt v náhradní rodině provázely hádky s cholerickým náhradním manželem a jediné, po čem mladá maminka celou tu dobu toužila, byl návrat domů. Mezi osmi očima Lada dokonce Tondu osočila, že je psychopat a cholerik, se kterým by v manželství nevydržela ani minutu. Ani on ale nezůstal Ladě nic dlužný a prohlásil o ní, že je zlá a zákeřná. Právě tato konfrontace byla vyvrcholením desetidenních neshod mezi oběma vyměněnými partnery a bylo evidentní, že oba už se těší, až bude po všem.

Život po Výměně
Zdroj: TV Nova

Ani na druhé straně ale nebylo vše zalité sluncem. Petra se musela vyrovnávat především s nedůslednou výchovou malého Filípka, který si za všech okolností snažil prosadit svou. Náhradní maminka během Výměny několikrát vyjádřila svůj názor na výchovu malého chlapce, která sice zahrnuje celou řádku aktivit, ale naprosto jí chybí jakákoliv důslednost. Filípek během Výměny několikrát ukázal, kdo celé rodině šéfuje, a dokonce i tatínek Martin občas nad svérázným chlapcem ztrácel nervy.
Lada a Petra po Výměně manželek - 1
Zdroj: TV Nova

Od natáčení Výměny ale již uběhla dlouhá doba a v obou rodinách došlo k zásadním změnám. Lada nám prozradila, že s manželem zcela přehodnotili svůj přístup k výchově a změnilo se i chování malého Filípka, který je teď mnohem klidnější než v době natáčení. Zdá se, že mladá maminka upustila i od svých nároků, které na malého chlapce kladla, a značně omezila  jeho aktivity. Nakonec se nám Lada také svěřila s radostnou novinkou. Zmínila totiž, že jim přibyl nový přírůstek do rodiny a již dva a půl roku se těší z dcerky.

 

Nepřehlédněte:

Jak žije Petra po Výměně? Agresivní Tonda jí nasekal dluhy a fyzicky ji napadl!

A TO SE VYPLATÍ! Přihlaste se do Výměny manželek. Nova zvýšila odměnu za účast

Nova.cz