Jsou černé zuby u malých dětí normální? Hlasujte, jak často chodíte k zubaři s dětmi vy!

Lucie z premiérové Výměny manželek evidentně s dcerou k zubaři nechodí. Zanedbaný chrup malé holčičky jí vrásky na čele nepřidává a otec dětí Radek ani neví, že jeho dcera má černé nevyrostlé zuby...

V premiérovém díle Výměny manželek se diváci seznámí s rodinou z Ratenic, kde se máma Štěpánka (32) s tátou Martinem (29) starají o dva syny, Štěpána (6) s Matýskem (4). Druhá rodina bydlí na okraji Liberce, tvoří ji mladá máma Lucie (24) a Radek (28), kteří spolu mají dcery Vanesu (2) a Lauru (1).

Výměna manželek 20.3.2019 - foto 2 - 13
Zdroj: TV Nova

Štěpánce je v Liberci přenechána domácnost, ze které jí přechází zrak. Všude nepořádek, špinavé nádobí. Navíc nedostane skoro žádné informace, jak to v náhradní domácnosti chodí a co je třeba udělat.

110

GALERIE: Výměna manželek: Černé zuby malé Vanesy a všudypřítomná špína zarazí náhradní manželku Štěpánku!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek 20.3.2019 - foto1 - 20

Hodnocení:Na starost má i dvě malé holčičky Vanesu s Laurou. Štěpánka ponechána bez instrukcí, například co děti jedí, jestli mají nějaké speciální potřeby, jim připraví snídani. Při krmení malé Vanesy se náhradní maminka vyděsí, když holčičce pohlédne do pusy, uvidí černé zoubky, které ani nejsou pořádně vyrostlé, a nechápe, jak je to možné. Byli s ní vůbec někdy její rodiče u zubaře? Jak často chodíte, k zubaři s dětmi vy? Dopustili byste něco podobného? Hlasujte!

Anketa

Jak často chodíte s dětmi k zubaři?

Hlasovalo 1025 lidí.

 

 

TV Nova