OTŘESNÁ ZKUŠENOST: Pavel přiznal, proč se bál nechávat Terezu s dětmi o samotě!

Pavel Tereze vůbec nevěřil a nešlo jen o úklid. Během Výměny měl obrovský strach o svého sedmnáctiměsíčního syna Vojtíška. Proč ho chování mladé matky tak vyděsilo?

V premiérové epizodě Výměny manželek se divákům ukázala domácnost mladé Terezy (21) a Marka (25), kteří společně vychovávají Terezinu dvouletou dcerku. Na druhé straně pak sledovali pětičlennou rodinu z obce Cep, kterou tvoří Ivana (38), Pavel (39), Tomáš (17), Kristýna (15) a Vojta (17 měsíců).

Výměna manželek - život po výměně 2
Zdroj: TV Nova

Ivana si během Výměny sáhla na skutečné dno. Špína, plíseň a použité plíny, které se válely na balkóně, by byly silný šálek kávy na kdekoho. „Říkala jsem si, že tohle nevydržím,“ prolétlo Ivaně hlavou hned první den Výměny. Nakonec ale zabojovala a snažila se vše zvládnout.

Výměna manželek- porušení pravidel - 1
Zdroj: TV Nova

Podobné peklo zažíval i její manžel Pavel. Mladá Tereza, která měla na deset dní nahradit jeho manželku, ho totiž přesvědčila o tom, že se nedokáže postarat o sebe, natož o malé dítě. „Já bych jí dítě do ruky nesvěřil,“ strachoval se Pavel. V rozhovoru také prozradil, jak se musel proti Terezině nezodpovědnosti zařídit.

115

GALERIE: Život po Výměně

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Kočičí výkaly a totální špína! - 15

Hodnocení:

Sledujte další premiérový díl reality show Výměna manželek už ve středu 17. října ve 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova