OBVINĚNÍ PO VÝMĚNĚ: Roman se jen bránil. Jana ho prý napadla první!

Roman z premiérové Výměny manželek promluvil o chvíli, kdy napadl svou náhradní manželku. Podle něj to však bylo úplně jinak...

Přehrát poslední díl

V další epizodě Výměny manželek se divákům představila rodina z Bíliny, kterou tvoří Žaneta (38), Roman (46), Roman (10 měsíců), Růžena (5), Natálka (11), Lukáš (8), Filip (17) a Robin (18). Na pak mohli sledovat  Janu (32), Richarda (27), Alexe (10) a Thea (5 Měsíců), kteří žijí v Liberci.

Výměna manželek - 18. 4. 2018 II - 14
Zdroj: TV Nova

Zatímco v Liberci se soužití náhradních manželů obešlo takřka bez jakýchkoliv problémů a hádek, v Bílině docházelo k jednomu konfliktu za druhým. Temperamentní Jana nedokázala pochopit, že se Roman svým dětem téměř nevěnuje. Vrcholem pak byla drsná výměna názorů, která vyústila ve fyzické napadení. Roman do Jany agresivně strkal a nakonec v afektu mlátil hlavou do dveří od výtahu.

Výměna manželek - 18. 4. 2018 II - 7
Zdroj: TV Nova

V rozhovoru Roman o celém incidentu znovu promluvil, přičemž však naznačil, že tím skutečným agresorem byla právě Jana. „V životě jsem neměl rád, když někdo někomu ubližuje, nebo se nad někoho povyšuje. Já jsem přišel domů v klidu. Ona mě chtěla praštit, já jsem jí tu ruku jenom chytnul,“ rekapituloval Roman událost.

110

GALERIE: Výměna manželek - 18. 4. 2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 18. 4. 2018 II - 15

Hodnocení:

Co dalšího Roman prozradil a proč mlátil hlavou o dveře výtahu? Nejen to se dozvíte ve videu!

ČTĚTE TAKÉ:

PJ