JANA OTEVŘENĚ O HADECH: Má je raději než děti? A nebojí se, že její dcery napadnou?

Aktualizováno 31.8. 2017 19:02
Zdroj: TV Nova

Dcery Jany z Výměny manželek se s velkými hady dostávají do kontaktu každý den! Nebojí se o ně Jana? Co je noční můrou většiny jiných rodičů, milovnice hadů bere s naprostým klidem!

Přehrát poslední díl

Ve středeční premiérové Výměně manželek diváci viděli rodinu z německého města Zittau, kterou tvoří Jana (35), Roman (24) a dcery Laura (6) a Viktorka (3). Na druhé straně se seznámíte se Sabinou (22), Tomášem (29), dcerou Michalkou (3) a synem Danem (1,5), kteří žijí v Praze.

Výměna manželek: Německo x Praha - 30. 8. 2017 - 24
Zdroj: TV Nova


Jak dnes žije svérázná milovnice hadů Jana, která se během 8 očí pustila nevybíravým způsobem do všech zúčastněných? Opustila svého partnera Romana a sama vychovává dvě děti a jedenáct hadů. A ne, žádné slepýše, ale škrtiče, krajty mřížkované a královské, užovky a dokonce dva teppichy! Většina z nich je dle slov Jany zachráněná z hrozných podmínek před jistou smrtí. „Oni nezaútočí, jsou mírumilovní,“ obhajuje své mazlíčky. „Dennodenně jsou v kontaktu s lidskou rukou,“ vylučuje možnost napadení svých ratolestí.Ale pohled, jak si její šestiletá dceruška Laura hraje s velkým hadem, rozhodně nikomu na klidu nepřidá. S hadem se učí odmala manipulovat i její mladší sestra – tříletá Viktorka. Jana to vnímá jako běžné mazlení se s domácími mazlíčky.

Výměna manželek
Zdroj: TV Nova


Pro laika je těžké usoudit, nakolik je mazlení se s velkými hady vhodné pro batolata či malé děti. „My máme rády hady,“ přitakává Laurinka a vzápětí dodává, že i jejich kocoura. Byla také prolomena velká otázka ohledně lásky k hadům a dětem. „Není pravda, že mám raději hady než svoje děti. Přeci jenom had je zvíře a dítě je dítě,“ uzavírá bezstarostně. 

 

 


 

Maci/nova.cz