JARČINA ZPOVĚĎ: Prozradila, co se po natáčení změnilo, i proč měla během Výměny strach!

Zdroj: TV Nova

Jak žijí po výměně Jarka a Michal z Vimperka? Začal se Michal Jarce více věnovat? Během rozhovoru se Jarka dokonce zeptala, jestli reportér skutečně chce slyšet pravdu...

Jarka ze Šumavy se do Výměny manželek přihlásila, aby si manžel uvědomil, co vše pro teplo rodinného krbu dělá. Kvůli pořadu se na celých deset odloučila rodiny a žila a fungovala v bytě 2+1 v Jirkově místo Vlasty. Její manžel Michal mezitím zůstal doma v obci Strážný na Šumavě.


Jarka byla po mateřské na pracovním úřadu a doma se starala nejen o 4 děti, ale také o 3 psy. Sama celou rodinu držela pevně v rukou a obstarávala veškeré povinnosti. Manžel jí jen sem tam pomohl. Jak to v rodině vypadá po Výměně? „Chcete pravdu?“ zeptala se Jarka, „Nosí květiny a říká mi ty slovíčka.


110

GALERIE: Výměna manželek

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek 23. 8. 2017 - 11

Hodnocení:


Kdyby nabídka zúčastnit se pořadu znovu, Jarka by neváhala a celých 10 dní výměny by si klidně ráda zopakovala!

 

Poslechněte si celý rozhovor s Jarkou! Proč se během Výměny bála? bylo to kvůli něčemu, co jí řekl Vlastin syn Jirka!NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Velké zdravotní komplikace u Vlasty a Mikoláše! Co se stalo?

VÁŽNÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY! Veronika si nevěrníka Tondu nevzala a rozešli se. Pět let od natáčení ji však trápí něco horšího

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Vztahová idylka Veroniky a Květy i po 5 letech? Ani náhodou! Jak žijí lesby dnes?

Nova.cz