Lukáš z Výměny prozradil, co si o náhradní manželce Kristýně opravdu myslí. Tohle si snad ani nezaslouží!

Zdroj: TV Nova

Deset dnů strávených s náhradní manželkou Kristýnou bylo pro Lukáše stěží unosných. V rozhovoru prozradil, co ho na Kristýně nejvíc překvapilo a na jaký zážitek z natáčení vzpomíná vůbec nejhůř.

Přehrát poslední díl

Nová epizoda pořadu Výměna manželek divákům představila ostravskou rodinu, kterou tvoří Andrea (34), Lukáš (33) a synové Lukáš (10), Dominik (8) a Alex (1). Na druhé straně stála Kristýna (23), její přítel Filip (21) a Kristýniny děti z předchozího vztahu Jolanka (5) a Pepíček (4). Společně žili v bytě v Kostelci u Jihlavy.

Výměna manželek - 12. 9. 2018
Zdroj: TV Nova

Andrea se z neskutečného nepořádku v náhradní domácnosti vzpamatovává dodnes. Se svým dočasným manželem Filipem a dětmi si však rozuměla. Proto se nabízí otázka, zda po natáčení zůstávají v kontaktu. „Vůbec nevíme, co s nimi je, jak žijí, jestli tam nastala nějaká změna. Nevíme nic,“ odpovídala Andrea na otázku. Manžel Lukáš však uvedl, že Kristýna jistou snahu o navázání kontaktu měla. „Poslala dětem žádost o přátelství na sociální síti, ty to však nepřijaly,“ prozradil Lukáš.

Výměna manželek - 12. 9. 2018 - 5
Zdroj: TV Nova

Tvrdá rána čekala na Andreu i po příjezdu domů. Kvůli čemu proplakala několik nocí?

 

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 19. září 2018 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 

PJ