MÁ DŮKAZ! Sabina z legendární Výměny po roce odhalila nechutnou pravdu o svém příteli a hadí ženě

Zdroj: TV Nova

Rok po natáčení nejsledovanější epizody Výměny manželek zavzpomínala Sabina na svou účast v pořadu. Co se dělo po návratu domů?

Přehrát poslední díl

Snad nejznámější epizoda v historii pořadu Výměna manželek, ve které milovnice hadů Jana dorazila na rozhovor mezi osmi očima opilá, ztropila ohromnou scénu a vyřkla nesmrtelnou hlášku „Mačkáš mi hada, deb*le!“, dodnes patří k divácky nejoblíbenějším dílům známého pořadu. Mladičká Sabina byla tenkrát z celé situace v šoku. Více ji však znervózňovaly skutečnosti, které začaly na povrch vyplouvat až po natáčení.

Výměna manželek - Rvačka během osmi očí - 28
Zdroj: TV Nova

Jednou z nich byl i údajný románek, který spolu měli Jana a její prozatímní manžel Tomáš mít. „Oni se spolu vyspali a když jsme spolu ještě byli, tak on za ní jezdil do Německa,“ prozradila Sabina rok po natáčení. Přesto všechno se pak obě vyměněné manželky zkontaktovaly, a dokonce si spolu vyrazily ven. Mladá blondýnka však jejich vztah nikdy nepovažovala za kamarádský. „Viděli jsme se dva měsíce po odvysílání, pak už nikdy. Občas si napíšeme na facebook, ale nikdy jsme nebyly kamarádky. To je docela silné slovo,“ komentovala dění Sabina.

Výměna manželek: Rvačka během osmi očí - 9
Zdroj: TV Nova

Mladá maminka Sabina ale byla v kontaktu i se svým náhradním manželem Romanem. Ten ji poté dokonce navštívil u ní doma. Co dalšího Sabina prozradila? Na to se podívejte ve videu!

 

127

GALERIE: Výměna manželek – Rvačka během osmi očí

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Rvačka během osmi očí - 2

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
 

 

PJ