ZÁVISLOST NA ALKOHOLU A CIGARETÁCH: Nezaměstnaný Aleš z Výměny má dnes problém

Výměna manželek: Jsem zděšená, tohle musím rozdýchat! - 9
Zdroj: TV Nova

Do Výměny manželek se rodina z Milovic přihlásila hlavně z finančních důvodů. Věřin manžel se při natáčení také rozhodl, že skoncuje se svými zlozvyky jako je extrémní pití alkoholu nebo kouření. Jak to s ním dopadlo?

Přehrát poslední díl


Nová epizoda pořadu Výměna manželek divákům ukázala, jak žije rodina z Příbrami, kterou tvoří Kristýna (25), Ondřej (24) a jejich dcera Kristýna (2,5).
Na druhé straně se seznámí s Věrou (38), Alešem (44), Aničkou (9), Lukášem (7), Luckou (5) a Evou (2), kteří žijí v Milovicích.

Výměna manželek: Jsem zděšená, tohle musím rozdýchat! - 2
Zdroj: TV Nova

Věra s Alešem nezastírali, že se do Výměny přihlásili hlavně kvůli velkým finančním problémům, které jim způsobili především dluhy z předchozích nájmů. Aleš byl navíc nezaměstnaný a to celou situaci ještě více ztěžovalo. Vzhledem k tomu, že veškeré peníze, které v rodině byly, utratili hlavně za alkohol a cigarety, nezbývalo ani na takové základní potřeby, jako je například zubař.

Výměna manželek: Jsem zděšená, tohle musím rozdýchat! - 13
Zdroj: TV Nova

Věra na natáčení vzpomíná s úsměvem. „Docela jsem si tam odpočinula,“ říká maminka čtyř dětí z Milovic. Velké finanční problémy se ale nevyřešily a částka, kterou rodina za účast ve Výměně dostala, padla na něco úplně jiného. „Spíš jsme si něco koupili do domácnosti a taky dětem. Tím, že si teď manžel našel práci, tak chceme za rok požádat o vyhlášení bankrotu,“ shrnula Věra.

Výměna manželek: Jsem zděšená, tohle musím rozdýchat! - 14
Zdroj: TV Nova

Náhradní mamince Kristýně vadilo v rodině z Milovic Alešovo časté pití a kouření uvnitř bytu. Aleš se dokonce z minuty na minutu rozhodl, že s těmito dvěma neřestmi skoncuje najednou. Jak to tedy vypadá nyní, několik měsíců po Výměně? „Ke kouření se vrátil a k pití více méně taky. Ne už tedy tak extrémně jako předtím. Když jde do práce, tak je to v pohodě, ale když má volno, tak se občas napije,“ říká Věra.

 

I když se finanční problémy nebo nadměrné pití alkoholu nevyřešily, rodina si podle slov Věry žije o dost lépe hlavně kvůli pravidelným příjmům z Alešova nového zaměstnání.


112

GALERIE: Jak se žije po Výměně?

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 5. 9. 2018 - 6

Hodnocení:


 

Na další díl se podívejte ZDE. Další epizodu pořadu Výměna manželek sledujte ve středu 5. září 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova