VIDEO: Iwona kritizuje brněnskou rodinu i po natáčení. Moc se toho tam prý nezměnilo!

Zdroj: TV Nova

Iwona měla celých deset dní Výměny pocit, že se jejímu náhradnímu synovi Edovi nikdo moc nevěnuje. Nepomohl tomu ani fakt, že sám Eda si s přítelem své matky Lenky moc nerozuměl. Iwona proto po Výměně poslala Lence úderný vzkaz!

Přehrát poslední díl

Výměna manželek tentokrát divákům představila Iwonu (37), která sdílí byt v městečku Lázně Toušeň se svým manželem Joachymem (50) a třemi dětmi – Patricií (10), Mateosem (12) a Nikolou (4). Na druhé straně si desetidenní pobyt v cizí domácnosti vyzkoušela Lenka (37). Ta bydlí v centru Brna v pronajatém bytě se svým partnerem Pavlem (31) a synem Edou (15).

Výměna manželek - 14. 2. 2018 II - 17
Zdroj: TV Nova


Atmosféra v brněnské domácnosti byla po celou dobu Výměny chladná. Iwona byla v šoku z nepořádku, ve kterém rodina žije. Během svého pobytu se na tuto skutečnost snažila Pavla několikrát upozornit, avšak neúspěšně. Zato v Lázních Toušeň to zpočátku vypadalo na idylku. Lenka si s dětmi a náhradním manželem Joachymem vcelku rozuměla a nikdo nepředpokládal, že by mohlo vůbec dojít k nějakému konfliktu. Na čistotu a pravidelný úklid zvyklý Joachym však nebyl s Lenčiným pohodlným přístupem k domácnosti vůbec spokojený, přátelská atmosféra se tak vytratila hned druhý den.

Výměna manželek - 14.2.2018 - 28
Zdroj: TV Nova

Iwona rovněž nedokázala pochopit styl výchovy Lenčina syna Edy. Ten si ve svých patnácti letech nebyl schopen sám připravit snídani, neuměl chodit na nákup a ani nevěděl, jak správně umýt nádobí. Celkově přišla Iwoně péče o Edu zanedbaná. „Tomu klukovi se asi moc nevěnuje,“ začala Iwona. „Já jsem si s ním zkoušela povídat a on byl rád. Jemu se to líbilo, že má o něj někdo zájem,“ dodala ještě.

110

Výměna manželek - 14.2.2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 14.2.2018 - 10

Hodnocení:

Jaký vzkaz mají Iwona a Joachym pro Lenku a její rodinu? To se dozvíte ve videu!

ČTĚTE TAKÉ:

PJ