Kde mám večeři?! Řve manžel! VÝMĚNA MANŽELEK je zpět s NOVÝMI DÍLY! Tohle vás čeká

Aktualizováno 22.9. 2016 09:45
Zdroj: TV Nova

Nejdrsnější sonda do českých manželství je zpět! Úspěšná reality show Výměna manželek přichází s premiérovými epizodami a novými dramaty z českých manželství už OD 21. ZÁŘÍ!


• NOVÁ VÝMĚNA JE ZPĚT! Rezignace na život, domov ve sklepě a samé naschvály! 

 

Každý díl představí dvě na první pohled odlišné domácnosti po dobu deseti dnů. Deset dní stráví žena v nové domácnosti pod přísným dohledem náhradního manžela a ve společnosti nových dětí. Pět dní se řídí pokyny z tzv. Manuálu domácnosti, který pro ni připravila původní manželka tak, aby chod domácnosti nebyl narušen příchodem nové ženy. Teprve po pěti dnech má žena právo změnit pořádek, předstoupí před rodinu a oznámí své změny. V závěru pořadu se obě rodiny poprvé setkávají a mají možnost konfrontace. Vyříkají si z očí do očí, co se jim během deseti dnů líbilo, nelíbilo a co jim změna přinesla.

Ve zbrusu novém díle, který uvidíte na Nově už ve středu 21. září od 20:20 na Nově uvidíme rodinu z Tábora, která se skládá ze Sylvie (27), Jakuba (26) a jejich dcery Isabelly (2).

Výměna manželek
Zdroj: TV Nova


Na druhé straně se seznámíme s Monikou (27), Láďou (47), Tomášem (8) a malým Michálkem (7 měsíců), kteří žijí v Praze. A právě na Sylvii z Tábora čeká ne zrovna jednoduchá zkouška. Ze svého útulného dvou patrového domku a od milované a spořádané rodiny bude muset odjet a žít deset dnů ve sklepním bytě, před kterým je zastávka tramvaje, nesvítí tam sluníčko a zdroj vody je jen v koupelně.

Výměna manželek
Zdroj: TV Nova


To by ale asi nebylo to nejhorší. Sylvie si totiž naprosto nesedne se svým náhradním manželem. Láďa, který dluží finančnímu úřadu šest milionů korun, totiž podle svých slov rezignoval na život. Ani to mu ale nezabrání, aby do Sylvie neustále rýpal, napomínal ji a dělal jí skoro celých deset dní ze života naprosté peklo. Jak to Sylvie zvládne? Dívejte se ve středu!

Výměna manželek
Zdroj: TV Nova

 

Nova.cz