VIDEO: Ty nejlepší hlášky Soni a Standy z Výměny! Která dostala vás?

Publikováno 6. 4. 2019
Zdroj: TV Nova

Soňa s přítelem Standou z premiérové Výměny manželek na diváky zapůsobili opravdu hodně. A to nejen kvůli obrovskému nepořádku u nich doma či takřka nulovým hygienickým návykům, ale také některými originálními hláškami, které během natáčení pronesli. A ty divákům utkvěly v paměti!

V premiérovém díle Výměny manželek poznali diváci rodinu z Hlinska. Kterou tvoří Soňa (40), Standa (41) a Soniny děti Ladislav (16), Simona (14), Tadeáš (7), nejmladší Kateřinu (4) mají partneři spolu. Na druhé straně se seznámili s rodinou z Plzně. Jejichž členy jsou Milada (36) a Pavel (48), kteří vychovávají děti Miladu (11) a Jirku (15).

Výměna manželek 3.4.2019 - život po - foto 2 - 6
Zdroj: TV Nova

Partneři Standa se Soňou po skončení natáčení vypadali odhodlaně a plni optimismu. Sami prozradili, že se u nich spousta věcí změnila, oba si uvědomili své chyby a celá rodina nyní táhne za jeden provaz. Ti, co viděli jejich počínání, si na rodinu udělali vlastní názor, který je většinou negativní a Soně náhlé změny příliš nevěří. Co si však diváci pamatují, jsou některé nezapomenutelné hlášky, které partneři během pořadu prohlásili. Na ty nejlepší jako např. „No, tak nedržkuj, protože když to řeknu, tak je to jako, když to povídám. Když řeknu, že tohle je bílý, tak to bude zelený, i kdyby to mělo být bílý. Jasný, chápeš to, nechápeš, viď? To je mi úplně jasný,“ nebo také „To je moje věc, jak já si to vychovám a to, že ona si za deset dní omotá moje děti, tak to teda ne hošánku, z toho jsem měla obavy a věděla jsem to přesně, že otočí o 160 stupňů,“ se podívejte ve videu.

Výměna manželek 3.4.2019 - život po - foto 2 - 7
Zdroj: TV Nova


Sledujte premiérový díl oblíbené reality show ve středu 10. dubna ve 20:20 na Nově!

TV Nova