VIDEO: Pravda o rozchodu Lucie a Radka z Výměny? Na vině je prý další Lucčina nevěra!

Partneři Radek a Lucie doufali, že jim nabyté zkušenosti z natáčení Výměny manželek pomohou zachránit jejich uvadající vztah. Bohužel se tak nestalo a rodiče Vanesy a Laury se rozešli krátce po návratu do Liberce. Radek odtajnil důvody, které ho vedly k opuštění rodiny, a navíc prozradil svůj nejhorší zážitek z celého natáčení.

V novém díle Výměny manželek poznali diváci rodinu z Ratenic, kde se máma Štěpánka (32) s tátou Martinem (29) starají o dva syny Štěpána (6) s Matýskem (4). Na druhé straně se seznámili s rodinou z Liberce, kterou tvoří mladá máma Lucie (24) a Radek (28), ti spolu mají dcery Vanesu (2) a Lauru (1).

Výměna manželek 20.3.2019 - foto 2 - 6
Zdroj: TV Nova

Pro Radka bylo natáčení celkem zajímavé, něco mu to dalo a něco vzalo. Na jednu událost však nevzpomíná vůbec rád. „To nejhorší co jsem si prožil, bylo to, když jsem se zeptal Štěpánky, náhradní manželky o namasírování zad…já nemám problém si komukoliv říct o masáž zad…ona to vzala po svém, říkala jenom, že jsem si jí řekl o masáž, už to dál nerozvedla, takže pak z toho bylo nějaké haló…v tu chvíli mi to příjemné nebylo, že se tam ze mě snaží dělat nějakého úchyla.“ Na tuto událost by nejraději zapomněl.

Výměna manželek 20.3.2019 - foto1 - 20
Zdroj: TV Nova

Radek také odhaluje důvody k rozchodu s Lucií, mámou jeho dvou dcer Vanesy a Laury. „Důvodů bylo pár, hlavně nedůvěra…mě pořád vrtalo v hlavě to, že když Lucie odjížděla k náhradní rodině, tak jí přišla sms asi od jednoho jejího přítele, kde se psalo: ‚miláčku můj, deset dní tě neuvidím a neuvidím dcerky a kdesi cosi,‘…musím říct, že jsem to ukončil přesně týden po natáčení, ta smska mě v tom jenom utvrdila." Radek si již našel novou přítelkyni a je v novém vztahu spokojený. 

 

Nový díl oblíbené reality show Výměna manželek sledujte ve středu 27. března ve 20:20 na Nově!

 

TV Nova