VIDEO: Lucie si našla nového přítele, ale i jeho začala podvádět, tvrdí Radek

Radek a Lucie z premiérové Výměny manželek se spolu krátce po natáčení rozešli. Radek na bývalou partnerku prozradil, že se nepoučila a ani následující vztah jí nevydržel.

V novém díle Výměny manželek poznali diváci rodinu z Ratenic, kde se máma Štěpánka (32) s tátou Martinem (29) starají o dva syny Štěpána (6) s Matýskem (4). Na druhé straně se seznámili s rodinou z Liberce, kterou tvoří mladá máma Lucie (24) a Radek (28), ti spolu mají dcery Vanesu (2) a Lauru (1).

Výměna manželek 20.3.2019 - foto1 - 18
Zdroj: TV Nova

Ani změna prostředí a nové zkušenosti ze soužití s náhradními partnery nezachránily vztah Radka a Lucie. Radek stále cítil velkou nedůvěru vůči mámě svých dětí, což vyústilo v rozchod. Nyní prozradil, že se Lucie nezměnila a ani následující vztah jí nevydržel. „Ona potom, co jsem vlastně odešel od ní a od dcerek, tak měla vztah s mladým klukem. Když jsem ho po nějaké době viděl a ptal se, jak jim to klape, tak říkal, že to musel ukončit, protože lítala za jinýma,“ prozradil Radek. Jejich vzájemný vztah se změnil, Radek se však snaží s Lucií vycházet hlavně kvůli dětem, ale kdyby jich nebylo, nejraději by ji už neznal.

Výměna manželek 20.3.2019 - foto1 - 9
Zdroj: TV Nova

Nový díl oblíbené reality show Výměna manželek sledujte ve středu 27. března ve 20:20 na Nově!

TV Nova