VIDEO: Dokáže náhradní matka za 10 dní převychovat dítě? Přidám mu, aby měl proč se vztekat!

Míša bude po dobu Výměny bojovat se svým náhradním manželem Alexanderem. Hádky a konflikty budou vznikat hlavně kvůli její nespokojenosti s výchovou syna Daniela.

Přehrát poslední díl

V další epizodě Výměny manželek diváci uvidí rodinu z obce Malonty, kterou tvoří Míša (23), Michal (34) a synové Sam (5), Tadeáš (2,5) a Danísek (1,5). Na druhé straně se seznámí s Irinou (30), Alexem (31) a synem Danielem (2), kteří žijí v Ostravě.

Výměna manželek - 28. března 2018 - 19
Zdroj: TV Nova

Rodinu z obce Malonty přihlásil do Výměny manželek Michal. Hlavní důvodem byla finanční odměna, ale zároveň chtěl zažít něco nového. Trápí ho, že jeho manželka je poslední dobou hodně vznětlivá a až moc času tráví na sociálních sítích. Druhá rodina, která pochází z Ukrajiny, je spolu celých třináct let. Ve společné domácnosti jsou ale zatím jen tři roky, protože předtím Irina žila na Ukrajině.

Výměna manželek - 28. března 2018 - 20
Zdroj: TV Nova

Středobodem jejich rodiny je syn Daniel, s jeho výchovou bude velmi nespokojená náhradní manželka Míša. Celá rodina totiž skáče podle toho, jak malý chlapec píská. Všichni se mu podřizují a on si dělá, co ho napadne. Dokáže ho mladá maminka za deset dní převychovat?

120

GALERIE: Výměna manželek - 28. 3. 2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 28. března 2018 - 20

Hodnocení:

Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 28. března 2018 ve 20:20 na Nově!

ČTĚTE TAKÉ:

TV Nova