Iwonina dcera po Výměně šokovala: Lenka jí u nich doma udělala něco, co by si k vlastnímu dítěti nedovolila!

Zdroj: TV Nova

Patrície, dcera Iwony a Joachyma ze středeční Výměny, v rozhovoru prozradila, jak se k ní i jejím sourozencům náhradní maminka Lenka během natáčení chovala. Joachym pro zvláštní chování Lenky nedokázal najít pochopení! Co se u nich doma dělo?

Přehrát poslední díl

V další epizodě Výměny manželek mohli diváci vidět rodinu z městečka Lázně Toušeň, kterou tvoří Iwona (37), manžel Joachym (50) a děti Patrície (10), Mateos (12) a Nikola (4). Na druhé straně se představila Lenka (37), její přítel Pavel (31) a sny Eda (15). Ti žijí v malém bytečku v centru Brna.

Výměna manželek - 14. 2. 2018 II - 17
Zdroj: TV Nova

Hned po příjezdu Iwony do náhradního bydlení v Brně byla atmosféra velmi napjatá. Během natáčení dokonce došlo k několika konfliktům. Hlavním tématem všech hádek byl nepořádek, ve kterém rodina žila. Iwona se v rozhovoru podělila také o své dojmy z Lenčina patnáctiletého syna Edy. Jeho výchova byla dle Iwoniných slov značně zanedbaná a nikdo Edovi něvěnoval moc pozornosti ani péče.

110

Výměna manželek - 14.2.2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 14.2.2018 - 10

Hodnocení:


Mladý chlapec tak nebyl schopen si například sám připravit svačinu, umýt nádobí nebo dojít na nákup, neboť ho to nikdo nenaučil. Lenka svůj pohodlný přístup k výchově ovšem ve své náhradní rodině neaplikovala. K překvapení všech s dětmi jednala zcela jinak než se svým synem. Patrície, dcera Iwony a Joachyma, prozradila, jak s ní i jejímii sourozenci Lenka zacházela. A nebylo to pěkné! Více ve videu.


Výměnu manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

PJ