SMUTNÁ ZPOVĚĎ Jany z Výměny: Co jí prováděl bývalý přítel? Násilí bylo na denním pořádku

Jana ze středeční Výměny si v momentě, kdy byla napadena svým náhradním manželem, překvapivě dokázala zachovat chladnou hlavu. Zároveň zmínila, že se do podobné situace již dostala. Co se jí tenkrát přihodilo?

Přehrát poslední díl

Ve Výměně manželek se divákům představila Jana (32) s partnerem Richardem (27) a syny Alexem (10) a Teem (5 Měsíců), kteří žijí v Liberci. Druhou rodinu pak tvořila rodina z Bíliny, kterou tvoří Žaneta (38), Roman (46), Roman (10 měsíců), Růžena (5), Natálka (11), Lukáš (8), Filip (17) a Robin (18).

Výměna manželek - 18. 4. 2018 II - 10
Zdroj: TV Nova

Jana bude zřejmě na svůj pobyt v bílinské domácnosti vzpomínat ještě hodně dlouho. Její náhradní manžel Roman se totiž jednoho dne opil a poté Janu fyzicky napadl. Ta se následně rozhodla natáčení předčasně ukončit. Nejen kvůli agresivnímu Romanovi, ale i kvůli nehezkým vzpomínkám z minulosti, které se jí po útoku začaly vracet. V epizodě totiž zmínila, že se s podobným typem člověka v minulosti již setkala a byl jím právě její bývalý přítel.

Výměna manželek - 18. 4. 2018 II - 7
Zdroj: TV Nova

V rozhovoru po účasti v pořadu prozradila, co se jí tenkrát přihodilo. „S Alexovým tatínkem jsme neměli moc záživný vztah. Hlavně pak ke konci toho vztahu. Takže jsem v tom taková vytrénovanější a právě proto jsem taková, jaká jsem,“ vysvětlovala, proč si v děsivé situaci dokázala zachovat chladnou hlavu.

110

GALERIE: Výměna manželek - 18. 4. 2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 18. 4. 2018 II - 15

Hodnocení:

Co jí bývalý přítel prováděl? To se dozvíte ve videu!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ