Středeční Výměna manželek: Nahota, kalendář a dominantní Eva. VIDEO

Vadily by vám dámské akty? Na místě, kde ho vidí i děti? Přesně tohle dilema nastane ve středeční Výměně manželek. Jak ho aktéři dokáži vyřešit?

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Strakonic, kterou tvoří Eva (35), Petr (40) a synové Pepa (9) a Honza (8). Na druhé straně se seznámíme s Veronikou (21), Pavlem (37) a dcerami Pavlínou (6) a Vaneskou (4), kteří žijí v Břasech u Rokycan.
 

Tato Výměna manželek se ponese na jedné straně v hodně nervózním duchu a na straně druhé naopak téměř beze slov. Eva se svým náhradním mužem Pavlem jsou totiž téměř stejné povahy – dominantní členové rodin, na kterých stojí celý chod domácnosti. A tak není divu, že to mezi nimi bude hodně jiskřit.

 

112

Výměna manželek - kalendář jako příčina hádek

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Nahý kalendář jako příčina hádek! - 1

Hodnocení:


 

Problémy budou vyvolávat naprosté maličkosti, u kterých si budou oba dokazovat svoji nadřazenost. Jedním z hlavních důvodů hádek bude například kalendář s dámskými akty, který má Pavel vystaven v jídelně.
 

Monika kalendář hned první den otočí, aby se na něj nemusela dívat. To si Pavel nenechá líbit a hned ho dá do původního stavu a pro jistotu ho i přibije, aby se s ním dále nedalo manipulovat. Jakou hádku to vyvolá se podívejte v ukázce.
 

Výměna manželek začíná ve středu od 20:20 na TV Nova.

der