VIDEO: Sabina z drsné Výměny je dnes šťastná s jiným! S bývalým Tomášem má ale stále problémy

Zdroj: TV Nova

Mladá maminka Sabina se po roce od natáčení jedné z nejsledovanějších epizod Výměny manželek rozpovídala o tom, jak se jí daří dnes. Zároveň promluvila o svém novém příteli a také prozradila, proč se sešel s jejím bývalým partnerem Tomášem!

Přehrát poslední díl

V jedné z nejsledovanějších epizod pořadu Výměna manželek se divákům představila Sabina s přítelm Tomášem. Na druhé straně pak byli Jana a Roman. Desetidenní soužití náhradních manželů se obešlo bez větších problémů, ovšem po natáčení se začaly dít věci. Sabina se s Tomášem rozešla. „Náš rozchod nebyl úplně kvůli Výměně, ale kvůli jiné věci, kterou teď nechci řešit,“ promluvila Sabina.

Výměna manželek - Rvačka během osmi očí - 11
Zdroj: TV Nova

Přesto tak trochu doufala, že by se časem mohla situace uklidnit. Přeci jen v epizodě uvedla, že se s partnerem Tomášem rozešli několikrát, a přesto se k sobě vždy vrátili. To by však Sabina nesměla vidět celý díl Výměny. „Když jsem viděla Výměnu a viděla jsem, jak o mně mluví, jak tam řekl, že by s Janou klidně byl, a to i přesto, že měl doma svoji přítelkyni, tak jsem mu zavolala, že už spolu nikdy nebudeme,“ dodala ještě Sabina.

Výměna manželek - Rvačka během osmi očí - 10
Zdroj: TV Nova

Co dalšího prozradila? Jak často se Tomáš vídá s jejich synem Danečkem a jak se Sabině daří dnes? A proč má s Tomášem údajně problémy? Na to se podívejte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
 

PJ